Adidas Pure Game toaletní voda 50 ml + sprchový gel 250 ml, dárková sada pro muže
  • Adidas Pure Game toaletní voda 50 ml + sprchový gel 250 ml, dárková sada pro muže

Adidas Pure Game toaletní voda 50 ml + sprchový gel 250 ml, dárková sada pro muže

2208133
Nový produkt
339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Adidas Pure Game je dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2010.

V rámci historické sportovní události Mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice v roce 2010  vytvořil Adidas ve spolupráci se společností Coty novou limitovanou edici Pure Game. Pure Game je, stejně jako hostující země – JAR, drsná a neočekávaná vůně, která dokonale ztělesňuje ducha sjednocujícího rozmanité kultury.

Tato mužná vůně spojuje její nositele, vášnivé fotbalisty – fanoušky i hráče z celého světa. A to dokazuje, že v týmové práci není nic nemožné. Impossible is Nothing.

Adidas se inspiroval bohatou rozmanitostí a silou Jihoafrické republiky. Vzdal hold této hostitelské zemi osobitým podpisem vůně Pure Game, která je výsledkem harmonického spojení přírodních ingrediencí nacházejících se v rozmanité krajině Jihoafrické republiky, známé jako Rainbow Nation.

Složení

Vůně se otevírá překvapující směsí jiskřivého grapefruitu a mandarinky, podtrhnuté šumivou zelenou bazalkou a lehce kořeněným pepřem. Srdce je zahaleno do zářivé elegance a moderní mužnosti díky aromatické levanduli a dřevitému akordu guajak a cypřiše. Základ odhaluje přírodní aspekt tropického polokeře pačuli a dřeva tamboti společně se smyslnými nótami tonky a kadidla.

  • Hlava: grapefruit, mandarinka, bazalka, pepř
  • Srdce: levandule, dřevo Guaiac, cypřiš
  • Základ: pačuli, dřevo Tamboti, fazole Tonka, kadidlo

Sada obsahuje

  • Adidas Pure Game toaletní voda 50 ml
  • Adidas Pure Game sprchový gel 250 ml
2208133

Specifické reference

Nový produkt