Pyramida šungit malá průměr základny 3,5 cm
 • Pyramida šungit malá průměr základny 3,5 cm

Pyramida šungit malá průměr základny 3,5 cm, kámen života

2209842
Nový produkt
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

KÁMEN ŽIVOTA - HARMONIZÁTOR - OCHRANA - DETOX - NEUTRALIZUJÍCÍ - ZÁHADNÝ KÁMEN SE ZÁZRAČNÝMI ÚČINKY NA ZDRAVÍ A PSYCHIKU

V prostoru umístěná pyramida pomáhá odstranit dlouhodobou podrážděnost, únavu a neklid, stačí jednoduše šungitovou pyramidu postavit ve vašem pokoji,

 • odstraňuje působení elektromagnetického smogu, zlepší se složení vzduchu
 • pro neutralizaci nepříznivého záření z počítače, televize atd. umístěte pyramidu pod nebo před monitor nebo před jiný zdroj záření
 • působení posiluje lidské bio pole, neruší však frekvenci zdrojů toho záření - je ideální přírodní materiál, který posiluje lidské bio pole a tak zvyšuje jeho odolnost vůči negativním působením elektromagnetického vyzařování. Uvedené působení šungitu na lidské bio pole není měřitelné dosud známými vědeckými metodami, energetické změny v lidském bio poli jsou znatelné například při použití virgule či kyvadla, skrze vnímání senzitivních osob nebo je měřitelné na přístrojích, které měří změny lidského bio pole při různých vlivech prostředí 

Upozornění - šungit nemění frekvenci vyzařování z umělých zářičů jako je mobil, wifi, ap., pouze posiluje lidské bio pole a tím snižuje vliv škodlivého záření na organismus.

Šungitová pyramida je příkladem posílení vlastností šungitu a pyramidy.

 • Pyramida ponořená do vody, vodu aktivuje a dělá tak z ní lék
  Pyramidu umístěte na dno skleněné nádoby s 2-3 l vody, a postavte ji na světlé místo na 48 – 72 hodin. Při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat.
  K ozdravně léčebným účelům doporučujeme pít takto připravenou vodu třikrát denně po 100-150 g, bez ohledu na to, kdy jíte.
  Je zaznamenáno blahodárné působení této vody na celý organismus: zlepšuje se celkový stav, odstraňuje se nervové napětí, je pociťován příliv sil a energie.
 • Díky svým absorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy; plní funkci destrukturátora, který z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, mění její energeticko-informační strukturu; obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus.

Vynikající výsledky má používání šungitové vody v kosmetice: ošetřovaná pokožka se čistí, napíná, drobné vrásky se vyhlazují, mizí uhry a vřídky. alergické vyrážky. Ztrácejí se lupy, znatelně se zlepšuje kvalita vlasů. Výsledky některých výzkumů ukazují, že i předčasně zšedivělé vlasy mohou nabýt své původní barvy.
Teplá šungitová voda je výborný prostředek pro léčebný výplach a kloktání: při bolestech v krku, ústní dutině, v nose a při parodontóze, při nachlazení, angíně, chřipce, bronchitidě, atd. Velice zdravé jsou šungitové koupele. Zklidňují, odstraňují stress, únavu, harmonizují organismus a normalizují spánek. Již po první koupeli se hojí drobné trhlinky, ranky a po několika procedurách se urovnávají i vážnější problémy - loupající se kůže, ekzémy, plísně, alergie. 

Použití

 • Pokud se chcete zbavit dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu, stačí jednoduše šungitovou pyramidu postavit ve vašem pokoji.
 • Okruh působení pyramidy je cca 5,5 m.

Omezení: Nedoporučujeme jakékoliv chemické čistění, hrozí při něm ztráta schopnosti čistit vodu. Při otěru zanechává černé šmouhy.

Složení

Šungit je neprůsvitný černý kámen s jemným či výraznějším kovovým leskem, jehož obliba ve světě stále stoupá. Svůj název získal podle místa výskytu – karelské vesnice Šuňga na břehu Oněžského jezera, kde byl poprvé objeven,  jediné naleziště je v severozápadním Rusku. 

Šungit (angl. shungit) je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina. Má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití. Intenzivní výzkumy posledních let prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. Šungit obsahuje uhlík v formě fullerenů (fulerenů).

Upozornění

Pravidelné používání šungitové pyramidy pomáhá vyrovnávat a regulovat vaše energetické pole, zcela je neutralizuje, aby se napravily případné nerovnováhy, a zároveň chrání a obnovuje energii. Tento výkonný nástroj pro čištění energie, nazývaný také EMF pyramida, poskytuje elektromagnetickou ochranu a zároveň přispívá k procesu hojení elektrosenzitivity. Působí jako ochránce a transformátor jakékoli negativní, škodlivé nebo elektromagnetické energie. Naše ochranná pyramida EMF vyrobená ze šungitu se také nenabíjí, když je vystavena EMP, což jí umožňuje blokovat škodlivé účinky elektromagnetického záření z každodenní elektroniky.

Od starověku byla pyramida považována za velmi silný a posvátný geometrický tvar. Velmi ceněný pro svou krásnou strukturu, také představuje stabilitu ve svém základu a zaměření ve svém hrotu. Tvar pyramidy blokující EMF jí umožňuje využít vyšší vibrace energií, protože nasává energii ze Země a posílá ji vzhůru. Díky svému tvaru je EMF pyramida extrémně prospěšná pro schopnost soustředit vlastnosti šungitu a uvolnit je do vašeho prostoru.

Šungit je údajně starý asi 2 miliardy let a nachází se pouze na jediném místě na Zemi - v ruské části Karélie. Skládá se převážně z čistého uhlíku a je jediným známým přírodním minerálem, který obsahuje fullereny, což jsou specifické molekulární útvary uhlíku, které působí jako silný, dlouhotrvající antioxidant. Objev fullerenů vynesl Robertu F. Curlovi Jr., Siru Haroldu W. Krotoovi a Richardu E Smalleymu Nobelovu cenu za chemii v roce 1996. Bylo prokázáno, že přírodní fullereny získané ze šungitu normalizují buněčný metabolismus, zvyšují enzymatickou aktivitu, stimulují schopnost tkáně se regenerují, mají protizánětlivé vlastnosti a působí proti toxinům tím, že neutralizují jakékoli v těle.

Pokud se cítíte povoláni k šungitové pyramidě, pravděpodobně se snažíte ponořit svůj prostor vyváženou, soustředěnou a očištěnou energií, která vám pomůže zvýšit vaši pozornost a pocit bezpečí, protože neutralizuje negativní nebo chaotické vibrace. Možná potřebujete šungitovou pyramidu v práci, která vám pomůže zůstat emocionálně vyrovnaná, i když máte napjaté termíny. Nebo možná vašeho ducha přitahuje šungitová pyramida, protože doma potřebujete uzemnění a stabilitu. Všude tam, kde potřebujete cítit nával klidné rovnováhy, vneste do tohoto prostoru pyramidu Šungitu a dovolte jejím uzemňovacím a ochranným vlastnostem harmonizovat vaše energetické pole a vnést harmonii do vašeho života.

2209842

Specifické reference

Nový produkt