Pyramida šungit velká průměr základny 9 cm
 • Pyramida šungit velká průměr základny 9 cm

Pyramida šungit velká průměr základny 9 cm, kámen života

2209844
Nový produkt
989 Kč 817,36 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

KÁMEN ŽIVOTA - HARMONIZÁTOR - OCHRANA - DETOX - NEUTRALIZUJÍCÍ - ZÁHADNÝ KÁMEN SE ZÁZRAČNÝMI ÚČINKY NA ZDRAVÍ A PSYCHIKU

V prostoru umístěná pyramida pomáhá odstranit dlouhodobou podrážděnost, únavu a neklid, stačí jednoduše šungitovou pyramidu postavit ve vašem pokoji,

 • odstraňuje působení elektromagnetického smogu, zlepší se složení vzduchu
 • pro neutralizaci nepříznivého záření z počítače, televize atd. umístěte pyramidu pod nebo před monitor nebo před jiný zdroj záření
 • působení posiluje lidské bio pole, neruší však frekvenci zdrojů toho záření - je ideální přírodní materiál, který posiluje lidské bio pole a tak zvyšuje jeho odolnost vůči negativním působením elektromagnetického vyzařování. Uvedené působení šungitu na lidské bio pole není měřitelné dosud známými vědeckými metodami, energetické změny v lidském biopoli jsou znatelné například při použití virgule či kyvadla, skrze vnímání senzitivních osob nebo je měřitelné na přístrojích, které měří změny lidského bio pole při různých vlivech prostředí 

Upozornění - šungit nemění frekvenci vyzařování z umělých zářičů jako je mobil, wifi, apod.., pouze posiluje lidské bio-pole a tím snižuje vliv škodlivého záření na organismus.

Šungitová pyramida je příkladem posílení vlastností šungitu a pyramidy.

 • Pyramida ponořená do vody, vodu aktivuje a dělá tak z ní lék
  Pyramidu umístěte na dno skleněné nádoby s 2-3 l vody, a postavte ji na světlé místo na 48 – 72 hodin. Při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat.
  K ozdravně léčebným účelům doporučujeme pít takto připravenou vodu třikrát denně po 100-150 g, bez ohledu na to, kdy jíte.
  Je zaznamenáno blahodárné působení této vody na celý organismus: zlepšuje se celkový stav, odstraňuje se nervové napětí, je pociťován příliv sil a energie.
 • Díky svým absorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy; plní funkci destrukturátora, který z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, mění její energeticko-informační strukturu; obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus.

Vynikající výsledky má používání šungitové vody v kosmetice: ošetřovaná pokožka se čistí, napíná, drobné vrásky se vyhlazují, mizí uhry a vřídky. alergické vyrážky. Ztrácejí se lupy, znatelně se zlepšuje kvalita vlasů. Výsledky některých výzkumů ukazují, že i předčasně zšedivělé vlasy mohou nabýt své původní barvy.
Teplá šungitová voda je výborný prostředek pro léčebný výplach a kloktání: při bolestech v krku, ústní dutině, v nose a při parodontóze, při nachlazení, angíně, chřipce, bronchitidě, atd. Velice zdravé jsou šungitové koupele. Zklidňují, odstraňují stress, únavu, harmonizují organismus a normalizují spánek. Již po první koupeli se hojí drobné trhlinky, ranky a po několika procedurách se urovnávají i vážnější problémy - loupající se kůže, ekzémy, plísně, alergie. 

Použití

 • Pokud se chcete zbavit dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu, stačí jednoduše šungitovou pyramidu postavit ve vašem pokoji.
 • Okruh působení pyramidy je cca 8 m.

Omezení: Nedoporučujeme jakékoliv chemické čistění, hrozí při něm ztráta schopnosti čistit vodu. Při otěru zanechává černé šmouhy.

Složení

Šungit je neprůsvitný černý kámen s jemným či výraznějším kovovým leskem, jehož obliba ve světě stále stoupá. Svůj název získal podle místa výskytu – karelské vesnice Šuňga na břehu Oněžského jezera, kde byl poprvé objeven,  jediné naleziště je v severozápadním Rusku. 

Šungit (angl. shungit) je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina. Má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití. Intenzivní výzkumy posledních let prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. Šungit obsahuje uhlík v formě fullerenů (fulerenů).

Upozornění

Pravidelné používání šungitové pyramidy pomáhá vyrovnávat a regulovat vaše energetické pole, zcela je neutralizuje, aby se napravily případné nerovnováhy, a zároveň chrání a obnovuje energii. Tento výkonný nástroj pro čištění energie, nazývaný také EMF pyramida, poskytuje elektromagnetickou ochranu a zároveň přispívá k procesu hojení elektrosenzitivity. Působí jako ochránce a transformátor jakékoli negativní, škodlivé nebo elektromagnetické energie. Naše ochranná pyramida EMF vyrobená ze šungitu se také nenabíjí, když je vystavena EMP, což jí umožňuje blokovat škodlivé účinky elektromagnetického záření z každodenní elektroniky.

Od starověku byla pyramida považována za velmi silný a posvátný geometrický tvar. Velmi ceněný pro svou krásnou strukturu, také představuje stabilitu ve svém základu a zaměření ve svém hrotu. Tvar pyramidy blokující EMF jí umožňuje využít vyšší vibrace energií, protože nasává energii ze Země a posílá ji vzhůru. Díky svému tvaru je EMF pyramida extrémně prospěšná pro schopnost soustředit vlastnosti šungitu a uvolnit je do vašeho prostoru.

Šungit je údajně starý asi 2 miliardy let a nachází se pouze na jediném místě na Zemi - v ruské části Karélie. Skládá se převážně z čistého uhlíku a je jediným známým přírodním minerálem, který obsahuje fullereny, což jsou specifické molekulární útvary uhlíku, které působí jako silný, dlouhotrvající antioxidant. Objev fullerenů vynesl Robertu F. Curlovi Jr., Siru Haroldu W. Krotoovi a Richardu E Smalleymu Nobelovu cenu za chemii v roce 1996. Bylo prokázáno, že přírodní fullereny získané ze šungitu normalizují buněčný metabolismus, zvyšují enzymatickou aktivitu, stimulují schopnost tkáně se regenerují, mají protizánětlivé vlastnosti a působí proti toxinům tím, že neutralizují jakékoli v těle.

Pokud se cítíte povoláni k šungitové pyramidě, pravděpodobně se snažíte ponořit svůj prostor vyváženou, soustředěnou a očištěnou energií, která vám pomůže zvýšit vaši pozornost a pocit bezpečí, protože neutralizuje negativní nebo chaotické vibrace. Možná potřebujete šungitovou pyramidu v práci, která vám pomůže zůstat emocionálně vyrovnaná, i když máte napjaté termíny. Nebo možná vašeho ducha přitahuje šungitová pyramida, protože doma potřebujete uzemnění a stabilitu. Všude tam, kde potřebujete cítit nával klidné rovnováhy, vneste do tohoto prostoru pyramidu Šungitu a dovolte jejím uzemňovacím a ochranným vlastnostem harmonizovat vaše energetické pole a vnést harmonii do vašeho života.

2209844

Specifické reference

Nový produkt