Fino Color Sáčky do odpadkového koše s uchy zelený 8 µm, 35 litrů, 49 x 60 cm, 30 kusů
  • Fino Color Sáčky do odpadkového koše s uchy zelený 8 µm, 35 litrů, 49 x 60 cm, 30 kusů

Fino Color Sáčky do odpadkového koše s uchy zelený 8 µm, 35 litrů, 49 x 60 cm, 30 kusů

70723
Nový produkt
40 Kč 33,06 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pytle na odpad s uchy pro snadnou manipulaci, objem 35 litrů, rozměry pytle na odpad 49 × 60 cm, 30 ks v balení v zelené barvě. Pytle na odpad o tloušťce 8 mikronů (µ).

Potřebujete kvalitní pytle na odpad? Potom jistě uvítáte praktické pytle značky Fino o objemu 35 l. Sáčky FINO Color jsou vyrobeny z pevného materiálu. Díky němu se nemusíte bát roztrhnutí a vysypání odpadků. Tyto pytle mají praktické zakončení se zavazovacími uchy, které slouží k hygienickému zacházení s odpadem. Praktický pomocník k bezpečnému odkládání odpadu, kterého zaručeně ocení každá domácnost. 

  • Pytle na odpad FINO Color 35 l v zeleném provedení
  • Disponují praktickými uchy
  • Vyrobeny z LDPE materiálu
  • Balení obsahuje 30 ks sáčků
  • rozměry pytle 49 × 60 cm 15 cm ouška
  • síla 8 mikronů

Použití

Odtrhněte pytel z balení a vložte ho do odpadkového koše.

Složení

LDPE

Upozornění

Co je LDPE - Nízkohustotní polyethylen:
Low Density PolyEthylene o hustotě 0,910 až 0,924 kg/cm³ vyniká řadou žádaných vlastností – transparentnost, ohebnost, dobrá odolnost vůči nárazu, olejům, chemikáliím, nepropustnost pro vodní páru, svařitelnost, snadná zpracovatelnost a také nízká cena.

Fino, to jsou potřeby pro domácnost vysoké kvality, které vám zpříjemní a ulehčí každodenní povinnosti. Značka Fino byla uvedena na lokální trh na jaře 2006 a zanedlouho si získala oblibu českých domácností. Fino je široká řada výrobků nezbytných při pečení, vaření, uchovávání potravin a úklidu. Kromě vysoké kvality a inovativního pojetí, přichází Fino také s velmi atraktivním designem. Fino, to je spolehlivý přítel pro domácí povinnosti, který dělá život snazší a jednodušší!

70723

Specifické reference

Nový produkt