Fino Color Sáčky do odpadkového koše s uchy žluté, 7 µm, 20 litrů, 44 x 50 cm, 30 kusů
  • Fino Color Sáčky do odpadkového koše s uchy žluté, 7 µm, 20 litrů, 44 x 50 cm, 30 kusů

Fino Color Sáčky do odpadkového koše s uchy žluté, 7 µm, 20 litrů, 44 x 50 cm, 30 kusů

92215
Nový produkt
29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pytle na odpad s uchy pro snadnou manipulaci, objem 20 litrů, rozměry pytle na odpad 44 × 50 cm, 30 ks v balení ve fialové barvě. Pytle na odpad o tloušťce 7 mikronů (µ).

Potřebujete kvalitní a pevné pytle na odpad? Potom jistě uvítáte praktické pytle značky Fino o objemu 20 l. Sáčky FINO Color jsou vyrobeny z pevného materiálu. Díky němu se nemusíte bát roztrhnutí a vysypání odpadků. Tyto pytle mají praktické zakončení se zavazovacími uchy, které slouží k hygienickému zacházení s odpadem. Praktický pomocník k bezpečnému odkládání odpadu, kterého zaručeně ocení každá domácnost. 

  • Pytle na odpad FINO Color 20 l ve žlutém provedení
  • Disponují praktickými uchy
  • Vyrobeny z pevného materiálu
  • Balení obsahuje 30 ks sáčků
  • Rozměry pytle 44 × 50 cm 15 cm ouška
  • Síla 7 mikronů

Použití

Odtrhněte pytel z balení a vložte ho do odpadkového koše.

Složení

HDPE

Upozornění

Co je LDPE - Nízkohustotní polyethylen:
Low Density PolyEthylene o hustotě 0,910 až 0,924 kg/cm³ vyniká řadou žádaných vlastností – transparentnost, ohebnost, dobrá odolnost vůči nárazu, olejům, chemikáliím, nepropustnost pro vodní páru, svařitelnost, snadná zpracovatelnost a také nízká cena.

Fino, to jsou potřeby pro domácnost vysoké kvality, které vám zpříjemní a ulehčí každodenní povinnosti. Značka Fino byla uvedena na lokální trh na jaře 2006 a zanedlouho si získala oblibu českých domácností. Fino je široká řada výrobků nezbytných při pečení, vaření, uchovávání potravin a úklidu. Kromě vysoké kvality a inovativního pojetí, přichází Fino také s velmi atraktivním designem. Fino, to je spolehlivý přítel pro domácí povinnosti, který dělá život snazší a jednodušší!

92215

Specifické reference

Nový produkt