Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodního kamene 500 ml rozprašovač
  • Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodního kamene 500 ml rozprašovač

Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodního kamene 500 ml rozprašovač

79626
Nový produkt
75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Fixinela Antikalk Comfort kyselý čistící prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, výlevky, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové dřezy. Odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny, rez. Zanechává dokonalou čistotu. Pozor! Nepoužívejte na vany s poškozeným smaltem a na hliníkové předměty. Nepoužívejte společně s výrovky obsahujícími aktivní chlór.

  • kyselý čisticí prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, výlevky, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové dřezy.
  • odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny, rez.
  • zanechává dokonalou čistotu.
  • extrémně účinný přípravek na čištění velmi znečištěných ploch
  • odstraňuje vodní kámen a jiné nečistoty
  • čistí umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, nerezové dřezy, keramické dlaždice

Použití

Naneste výrobek na znečištěné místo, nechte působit podle stupně znečištění a důkladně opláchněte vodou. Při silnějším znečištění postup opakujte.

Složení

5-15% kyselina fosforečná, <5% neiontov tenzid, <5% amfoterní tenzid, <5% kyselina amidosírová, parfém: Hexyl Cinnamal, Citronellol, barvivo.

Upozornění

Dráždí oči a kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

79626

Specifické reference

Nový produkt