Frosch Eko Pro alergetiky tekutý prostředek na mytí nádobí 500 ml
  • Frosch Eko Pro alergetiky tekutý prostředek na mytí nádobí 500 ml

Frosch Eko Pro alergetiky tekutý prostředek na mytí nádobí 500 ml

78447
Nový produkt
67 Kč 55,37 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Hypoalergenní prostředek na nádobí efektivně umývá nádobí a zároveň chrání pokožku rukou. Vyvážené složení bez barviv, konzervantů, parfémů je pH neutrální a obohaceno o provitamin B5, který zabraňuje vysoušení. Prostředek na mytí nádobí je díky velmi šetrnému přírodnímu složení mimořádně vhodný pro citlivou pokožku.

  • hypoalergenní složení
  • bez barviv, konzervantů, parfémů
  • neutrální pH 5,5
  • panthenol
  • účinně umývá, rozpouští mastnotu, špínu na nádobí
  • EU ECOLABEL

Frosch Eko prostředek na nádobí pro alergiky. Čistí nádobí do zářivé čistoty. Je vhodný pro alergiky: nejlepší možná snášenlivost pokožky díky složení bez parfémů, barvidel a konzervantů. Receptura s provitamínem B5 chrání pokožku před vysoušením. Dermatologicky testováno.

Použití

4 ml prostředku (cca jedno lehké stlačení láhev) rozpusťte v 5 litrech vody. Při silném znečištění aplikujte přímo neředěný prostředek.

Tip: nejefektivněji umyjte nádobí, ušetříte vodu a energii a ochráníte životní prostředí tak, že nebudete mýt nádobí pod tekoucí vodou, ale ve vodní lázni s doporučenou dávkou prostředku. Zvlášte efektivní je mytí nádobí bez velkého množství pěny.

Složení

5-15% aniontické tenzidy, <5% amfoterní tenzidy, neionické tenzidy. Další látky: panthenol (provitamin B5). 

Upozornění

Značka Frosch získala v roce 2009 prestižní německou cenu za udržitelný rozvoj v hlavní kategorii „Značka, která nejvíce přispívá k udržitelnému rozvoji“. Od svého uvedení na trh v roce 1986 se stala „ekoprůkopníkem“ v odvětví mycích a čistících prostředk

1 - Účinné látky vycházející z přírody, které dotváří silný zelený vzorec k podtržení pěstících a čistících vlastností 
2 - Tenzidy, které značka Frosch používá, jsou rostlinného původu s vysokým stupněm biodegradability. 
3 - Výborná snášenlivost pokožky dermatologicky testovaných receptur. Minimalizované použití jemných konzervačních prostředků a šetrných vybraných parfumačních složek      nebo zcela bez parfumace.  
4 - Neobsahuje škodlivé chemikálie jako fosfor, borat, formaldehyd, halogenorganické sloučeniny, PVC.  
5 - Nepatrné zatížení životního prostředí díky redukci balících materiálů, jakož i možné další použití recyklovaných a recyklovatelných materiálů.  
6 - Respektuje život zvířat zodpovědným zacházením. V Iniciativě o přírodě a ochraně zvířat „Žába chrání žáby“ (orig. „Frosch schützt Frösche“) je to patrné.  
7 - Trvalá a energeticky úsporná produkce ve výrobních závodech a jejichž řízení v oblasti životního prostředí je certifikováno dle EMAS, ISO 14.001 a A.I.S.E. 
8 - Firma má vlastní zařízení pro úpravu vody, aby bylo možné vrátit do odpadního oběhu vyčištěnou výrobní vodu. 
9 - Více než 20 let zkušeností v rozvoji a produkci čisticích prostředků, které jsou šetrné k životnímu prostředí 

Uchovávejte mimo dosah dětí.

78447

Specifické reference

Nový produkt