TRESemmé Botanique Hemp+Hydration šampon pro suché vlasy s konopným olejem 400 ml
  • TRESemmé Botanique Hemp+Hydration šampon pro suché vlasy s konopným olejem 400 ml

TRESemmé Botanique Hemp+Hydration šampon pro suché vlasy s konopným olejem 400 ml

2202926
Nový produkt
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

TRESemmé Pro Collection šampon na vlasy Botanique Hemp Hydration poskytuje vašim vlasům čistou hydrataci a výživu v podobě přirozené zářivosti vlasů, kterou jistě nepřehlédne nikdo ve vašem okolí. Šampon bez obsahu parabenů a barviv je obohacen o konopný olej a květy ibišku. Toužíte po hydratovaných a zároveň zdravě vypadajících vlasech? Nyní můžete mít obojí!

  • dokonalá hydratace a výživa vlasů
  • bez obsahu parabenů a barviv
  • obohaceno o konopný olej a květy ibišku
  • pro hydratované a zdravě vypadající vlasy
  • 400 ml

Použití

Naneste dostatečné množství na mokré vlasy, jemně vmasírujte a opláchněte. Následně použijte kondicionér Hemp Hydration.

Složení

Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Dimethiconol, Parfum, Sodium chloride, Sodium benzoate, Citric acid, Glycol distearate, Carbomer, Guar hydroxypropyl trimonium chloride, Tea-dodecylbenzenesulfonate, Tea-sulfate, Cocamide mea, Disodium EDTA, PEG-45M, Phenoxyethanol, Cannabis sativa seed oil, Hibiscus sabdariffa flow erextract, Sodium hydroxide, PPG-6, Alpha-isomethylionone, Benzyl alcohol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool.

Upozornění

Zamezte kontaktu s očima. Může způsobit podráždění. V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte čistou vodou.

TRESemmé dobře ví, jak vám nádherné vlasy dodají sebevědomí a odvahu vykročit do dalšího dne. Poskytovat tento pocit je posláním TRESemmé od roku 1948, kdy Edna L. Emméová značku založila. Sama byla ztělesněním této sebejistoty, a stala se tak vzorem, který inspiruje moderní ženy i dnes. Inteligentní a krásná Edna byla podnikavá duše, která nedbala na zavedená pravidla, silná osobnost obdivovaná pro svou krásu, kterou si však připomínáme hlavně pro její inteligenci a houževnatost.

Byla také průkopnicí pro všechny pracující ženy. Vypracovala se od nuly do vedení společnosti a stala se viceprezidentkou Godfroy Manufacturing Company, což bylo v době, kdy se manažery stávaly téměř výhradně muži, mimořádný úspěch.

Právě u Godfroye Edna založila TRESemmé - původně šlo o profesionální řada vlasové kosmetiky pro hladké a pevné vlasy . Značka byla pojmenována po Ednet - šlo o slovní hříčku, která ve francouzštině znamená "milovaný". Protože dříve pracovala jako kadeřnice v salonu své sestry, věděla, jak umí krásné vlasy podpořit sebevědomí ženy. A proto v době, kdy byly profesionální produkty dostupné pouze v salonech, Edna přišla s vizí nabídnout péči o vlasy v profesionální kvalitě i ženám doma - a zapsala se do historie kadeřnictví, kdy značku TRESemmé představila veřejnosti.

Byla to skutečná průkopnice, která v roce 1938 přednesla řeč v Bílém domě o úloze žen v podnikání, a přímo ovlivnila vývoj kadeřnického a kosmetického průmyslu jako prezidentka Národní asociace kadeřníků a kosmetologů. Protože když Edna promluvila, svět péče o krásu naslouchal. Svým osobním životem i profesionální kariérou vytvořit podmínky ostatním ženám. Dobyla odvětví, které pomáhala budovat, a vtiskla mu tak svou pečeť. A to úplně sama. Rčení "Máš v sobě Emmě" se v mnoha rodinách ujalo jako symbol odvahy.

Od našeho prvopočátku v kadeřnických salonech jsme se vždy řídili jednoduchou pravdou: každá žena si zaslouží vypadat nádherně, aniž by ji to stálo celý majetek. Posláním TRESemmé je vytvářet produkty vlasové péče, které jsou stejně kvalitní jako ty v kadeřnických salonech, ale nestojí tolik peněz. Naše produkty s jedinečným složením, které se inspirují kadeřnickou praxí a jsou testovány stylisty, vám pomáhají vytvářet vlastní účesy, zážitky a pocit jako ze salonu každý den.

TRESemmé stále podporuje hodnoty, které vytyčila naše inspirativní zakladatelka: nezávislost, spoléhání na sebe sama a hlavně sebejistotu, kterou potřebujete, abyste dokázali vykročit vstříc další výzvě, právě tak jako Edna. Protože nikdo nerozuměl tomu, jak dokáží krásně upravené vlasy zvednout sebevědomí, více než ona, a proto i my chceme pomáhat moderním ženám všude na světě, aby se nebáli vystupovat a jednat s důvěrou v sebe sama. Jak to dělala Edna L. Emméová. Jak to dělá TRESemmé.

2202926

Specifické reference

Nový produkt