Head & Shoulders Dermax Pro Soothe zklidňující šampon proti lupům pro suchou pokožku hlavy 270 ml
  • Head & Shoulders Dermax Pro Soothe zklidňující šampon proti lupům pro suchou pokožku hlavy 270 ml

Head & Shoulders Dermax Pro Soothe zklidňující šampon proti lupům pro suchou pokožku hlavy 270 ml

2204165
Nový produkt
122 Kč 100,83 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Šampon na vlasy Soothe s obsahem aloe vera, extraktem z kaktusu a vitamínem E pomáhá posilovat přirozenou kožní bariéru a obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky hlavy. Zároveň obsahuje účinnou látku pirokton olamin. Díky této péči od značky head&shoulders vás už lupy trápit nemusí. Při pravidelném užívání dochází totiž k jejich až 100% vymezení.

  • zklidňující šampon proti lupům
  • s aloe vera, vitamínem E a extraktem z kaktusu
  • obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky hlavy
  • pomáhá posilovat přirozenou kožní bariéru
  • vhodné pro ženy i muže

Použití

Jemně umyjte pokožku hlavy, abyste se zbavili nahromaděných odlupků kůže a odumřelých kožních buněk. To vaší pokožce hlavy umožní lépe absorbovat živiny a připraví ji tak na následnou péči.

Složení

AQUA, SODIUMLAURETHSULFATE, SODIUMLAURYL SULFATE, SODIUMCHLORIDE, SODIUMXYLENESULFONATE, COCAMIDOPROPYLBETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUMCITRATE, DIMETHICONOL, DIMETHICONE, PIROCTONEOLAMINE, PARFUM, CITRICACID, SODIUMBENZOATE, SODIUMSALICYLATE, TEA-DODECYLBENZENESULFONATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, MENTHOL, TOCOPHERYLACETATE, TRIDECETH-10, TETRASODIUMEDTA, SODIUMHYDROXIDE, HEXYLCINNAMAL, LINALOOL, ALOEBARBADENSISLEAF JUICE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, PROPYLENEGLYCOL, BENZYLALCOHOL, TRIETHYLENEGLYCOL, CEREUSGRANDIFLORUSFLOWEREXTRACT, BAMBUSAVULGARISLEAF/STEMEXTRACT.

2204165

Specifické reference

Nový produkt