Arora Design Nejlepší kamarádky sousoší postav dvou dívenek Figurka z pryskyřice 17 cm
  • Arora Design Nejlepší kamarádky sousoší postav dvou dívenek Figurka z pryskyřice 17 cm

Arora Design Nejlepší kamarádky sousoší postav dvou dívenek Figurka z pryskyřice 17 cm

2201663
Nový produkt
839 Kč 693,39 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Sousoší postav dvou dívenek, nejlepších kamarádek. V rukou držící zavěšené srdíčko s nápisem "Best friends". Barevnost a hrubá textura dodává linii individualitu a tím zvýrazní pozitivní emoce, pro které jen nesnadno hledáme slova. Taky máte v životě kamarádku, na které vám záleží? A pokud takovou kamarádku máte už od dětství, věřte, že vás potkalo pravé štěstí. Věnujte ji proto tento krásný dárek, který vám oběma připomene, jak šťastné jste, že máte jedna druhou. O přátelství se musí pečovat, stejně jako o lásku. Nezapomínejte proto své přátele obdarovávat něčím výjimečným.

Arora má v záloze další figurky, které jsou za nás skvělým tipem na dárek pro vaše blízké a pro ty, na kterým vám záleží. Jednoduše za vás vyjádří vaše emoce a pocity, které jsou - co si budem - mnohdy těžké vyjádřit. Tak se pojďte projít nabídkou značky Arora křížem krážem a vyberte tu, která je vašemu srdci nejblíže.

  • motiv: nejlepší kamarádky
  • materiál: pryskyřice
  • výška: 17 cm

Složení

Pryskyřice

Upozornění

Arora Design je britskou značkou zaměřující se na tvorbu unikátních figur, které pohladí po duši a osloví každého z nás.

Ve spolupráci s talentovanými britskými umělci zůstávají věrni tvorbě čistě ve své domovině

2201663

Specifické reference

Nový produkt