Arora Design Oslava lásky sousoší zamilovaného páru Figurka z pryskyřice 17 cm
  • Arora Design Oslava lásky sousoší zamilovaného páru Figurka z pryskyřice 17 cm

Arora Design Oslava lásky sousoší zamilovaného páru Figurka z pryskyřice 17 cm

2201670
Nový produkt
619 Kč 511,57 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Sousoší zamilovaného páru v krásný svatební den. Figurka je lehká a je možno ji postavit na dort jako přízdobu. Barevnost a hrubá textura dodává linii individualitu a tím zvýrazní pozitivní emoce, pro které jen nesnadno hledáme slova. Sňatek není jen papír, je to tradice, spojení duší, láskyplný obřad, který vám do vztahu nadělí jiné dimenze. Ať už máte svatbu za sebou nebo se na ni teprve chystáte, tato figurka bude krásným dárkem a ozdobou, která vám bude navždy připomínat váš nádherný a jedinečný svatební den. Figurka patří i mezi oblíbené dárky k výročí, oslavte znovu tento významný den.

Arora má v záloze další figurky, které jsou za nás skvělým tipem na dárek pro vaše blízké a pro ty, na kterým vám záleží. Jednoduše za vás vyjádří vaše emoce a pocity, které jsou - co si budem - mnohdy těžké vyjádřit. Tak se pojďte projít nabídkou značky Arora křížem krážem a vyberte tu, která je vašemu srdci nejblíže.

  • motiv: oslava lásky
  • materiál: pryskyřice
  • výška: 17 cm

Složení

Pryskyřice

Upozornění

Arora Design je britskou značkou zaměřující se na tvorbu unikátních figur, které pohladí po duši a osloví každého z nás.

Ve spolupráci s talentovanými britskými umělci zůstávají věrni tvorbě čistě ve své domovině

2201670

Specifické reference

Nový produkt