Bielenda Japan Lift denní/noční regenerační pleťové sérum proti vráskám 30 ml
  • Bielenda Japan Lift denní/noční regenerační pleťové sérum proti vráskám 30 ml

Bielenda Japan Lift denní i noční regenerační pleťové sérum proti vráskám 30 ml

2101931
Nový produkt
164 Kč 135,54 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Revitalizační sérum proti vráskám po vzoru japonských modelů splňuje ty nejvyšší požadavky a zaručuje jemnou pleť s viditelnými účinky v průběhu let.

Aktivní složky obsažené v séru zasahují do problémových oblastí s japonskou přesností a aktivně stimulují regeneraci pokožky. Sérum podporuje regeneraci a výživu pokožky. Posiluje, dodává pokožce pružnost, snižuje ochablost, příjemně vyhlazuje vrásky. Účinně zvedá a posiluje pleť, intenzivně zvlhčuje, vyrovnává barvu a obnovuje zářivost.

  • Biomimetický peptid synake je rekonstruován jako toxin z jedu s napínacím účinkem, který blokováním cyklické mikrocirkulace obličejových svalů odpovědných za tvorbu vrásek vede k účinnému napínání pokožky. Vyhlazuje stávající vrásky a zabraňuje tvorbě nových.
  • Rýžové peptidy stimulují ochranné funkce pokožky a zajišťují její obnovu. Účinně vyhlazuje vrásky, vyživuje, zlepšuje pevnost, pružnost a rozjasňuje pokožku
  • Tsubaki olej je silný antioxidant s vysokým obsahem omega kyselin a vitamínů. Hluboce vyživuje, revitalizuje a posiluje pokožku, udržuje vlhkost v pokožce. Stimuluje produkci nového kolagenu, který posiluje pokožku a zvyšuje její pružnost, pomáhá redukovat vrásky.

Použití

Sérum vtírejte každé ráno a večer do obličeje, krku a dekoltu. Používejte samostatně nebo jako krémový základ. Sérum zvyšuje účinek krému, rychle se vstřebává a je vynikajícím podkladem pro líčení.

2101931

Specifické reference

Nový produkt