Bielenda Neuro Hyaluron hydratační pleťové sérum denní/noční 30 ml
 • Bielenda Neuro Hyaluron hydratační pleťové sérum denní/noční 30 ml

Bielenda Neuro Hyaluron hydratační pleťové sérum denní/noční 30 ml

2101956
Nový produkt
192 Kč 158,68 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Sérum viditelně vyhlazuje vrásky na obličeji a kolem očí a účinně zabraňuje tvorbě novýchZpevňuje pokožku a zlepšuje její pružnost, zpomaluje proces stárnutí. Vyrovnává tón pleti, dodává zářivost a intenzivně hydratuje. Spektrální efekty proti vráskám jsou zaručeny inteligentními aktivními složkami s prokázanou účinností a přesností, které pronikají hluboko do pokožky a postupně uvolňují svou sílu a působí dlouho po aplikaci.

 • vyplňuje vrásky
 • zabraňuje tvorbě nových vrásek
 • snižuje lesk

Účinek
Hydratovaná, vyhlazená zářivá pleť.

Řada NEURO je jedna z nejnovějších trendů v kosmetologii, která poskytuje alternativu k invazivním estetickým léčebným postupům. Výsledkem je zmírnění hloubky a délky vrásek, viditelné vyhlazení a omlazení pleti.

Použití

Ráno a večer vmasírujte sérum na obličej, krk a dekolt. Může být použita samostatně, ale pro maximální účinek doporučujeme používat sérum pod krém z linie NEURO HYALURON. Sérum se rychle vstřebává a vytváří ideální základ pod make-up.

Složení

Aktivní složky

 • 2xNEUROPEPTID 
  moderní peptid nové generace, považován za jednu z nejlepších složek proti vráskám, protože brání kontrakci svalů obličeje, které jsou zodpovědné za tvorbu vrásek. Účinně zabraňuje vytváření nových vrásek a vyhlazuje existující. Sérum obsahuje dvojnásobnou dávku složky ve srovnání s krémy značky NEURO HYALURON.
 • 5xNÍZKÁ MOLEKULOVÁ HMOTNOST HYALURONIC ACID 
  silné zvlhčovací činidlo schopné proniknout do hlubokých vrstev kůže. V důsledku toho je kůže intenzivně hydratovaná zevnitř - viditelně hladší, pevnější a pružnější. Sérum obsahuje 5x vyšší dávku složky ve srovnání s denní dávkou doporučenou laboratoří Bielenda.
 • CERAMIDY 
  cenné složky mezicelulárního pojiva; chrání pokožku před ztrátou vody a škodlivým vlivům vnějšího prostředí. Zpevňují pokožku a zmírňují vrásky. Nedostatek ceramidů v pokožce způsobuje viditelný vzhled vrásek - kůže stárne rychleji.
2101956

Specifické reference

Nový produkt