Bielenda Neuro Glycol + vitamin C hydratační pleťové sérum noční 30 ml
 • Bielenda Neuro Glycol + vitamin C hydratační pleťové sérum noční 30 ml

Bielenda Neuro Glycol + Vitamin C hydratační pleťové sérum noční 30 ml

2101973
Nový produkt
192 Kč 158,68 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Hydratační noční sérum účinně zlepšuje kvalitu a stav pokožky. Obsahuje 4,5% kyseliny glykolové a stabilní VITAMIN C, který zajišťuje dvoufázové olupování pokožky. Výsledkem je hloubková revitalizace, obnovení zdravého vzhledu pokožky a vyhlazení vrásek.

 • zlepšuje kvalitu pokožky
 • obsahuje kyselinu glykolovou a vitamin C
 • vyhlazuje vrásky
 • 30 ml

Účinek
Úžasné účinky obnovy pokožky jsou zaručeny inteligentními aktivními složkami s prokázanou účinností a přesností. Pronikají hluboko do pokožky a postupně uvolňují svou sílu a působí dlouho po aplikaci.

Řada NEURO je jedna z nejnovějších trendů v kosmetologii, která poskytuje alternativu k invazivním estetickým léčebným postupům. Výsledkem je zmírnění hloubky a délky vrásek, viditelné vyhlazení a omlazení pleti.

Použití

Večer vmasírujte sérum na vyčištěnou pleť.

Složení

Aktivní složky

 • STABILNÍ VITAMIN C FORTE 
  jeden z nejsilnějších antioxidantů. Stimuluje produkci kolagenu, zpomaluje procesy stárnutí, chrání DNA, posiluje a regeneruje pokožku. Účinně vyrovnává tón pleti, snižuje pigmentové skvrny, snižuje kuperóznosť pleti a dodává jí zářivost. Optimální zvlhčuje.
 • Vysoký (4,5%) KONCENTRÁT KYSELINY GLYKOLOVÉ 
  zlepšuje stav pleti v každém věku. Stimuluje procesy obnovy pokožky, vyhlazuje pokožku a vyrovnává její tón. Zmenšuje póry, snižuje nadměrné vylučování kožního mazu. Zvyšuje produkci kolagenu, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí pokožky. Podporuje obnovu a regeneraci dermis, optimálně zvlhčuje.
 • NEUROPEPTID 
  moderní peptid nové generace, který je považován za jednu z nejlepších složek proti vráskám, protože brání kontrakci obličejových svalů, které jsou zodpovědné za tvorbu vrásek. Účinně zabraňuje vytváření nových vrásek a vyhlazuje existující.
2101973

Specifické reference

Nový produkt