Bielenda Skin Clinic Professional rozjasňující pleťové sérum s kyselinou citronovou 30 ml
 • Bielenda Skin Clinic Professional rozjasňující pleťové sérum s kyselinou citronovou 30 ml

Bielenda Skin Clinic Professional rozjasňující pleťové sérum s kyselinou citronovou 30 ml

2101999
Nový produkt
174 Kč 143,80 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Profesionální produkt pro pokožku se zbarvením. Obsahuje 15% STABILNÍHO VITAMINU C ANTIOX HYDRA COMPLEX kyselina citronová

Aktivní sérum na rozjasnění pleti účinně zlepšuje kvalitu pleti postižené viditelnými zbarvený, s rozšířenými kapilárami, šedými skvrnami, vykazujícími ztrátu pružnosti po vystavení slunci.

 • Snižuje pigmentaci - zmírňuje zbarvení a jizvy, snižuje viditelnost kapilár a tmavých skvrn způsobených slunečním zářením a stárnutím pokožky.
 • Jeho vlastnosti proti znečištění chrání pokožku před negativními účinky znečištění životního prostředí a UV záření.

Antioxidační vlastnosti - zpomalují stárnutí pokožky, vyhlazují vrásky, regenerují a zpevňují pokožku poškozenou dlouhodobým slunečním zářením. Sérum zvlhčuje, zmírňuje zašednutost a rozzařuje pleť.

Účinky
Hladká, pevná, zářivá a světlá pleť s jednotným odstínem. Zbarvení, tmavé skvrny, jizvy po akné a kapiláry jsou světlejší a méně viditelné; vrásky jsou vyhlazeny.

Použití

Každé ráno a večer vmasírujte několik kapek séra na vyčištěnou pokožku obličeje a krku. Sérum může být použito samostatně nebo jako základ pro váš oblíbený krém. Abyste si zachovali vlastnosti produktu, uskladňujte sérum na tmavém místě.

Složení

Aktivní složky

 • STABSTABILNÝ VITAMIN C (derivát nové generace)
  je jedním z nejsilnějších antioxidantů. Stimuluje tvorbu kolagenu, zpomaluje stárnutí, chrání DNA, posiluje a regeneruje pokožku. Účinně odstraňuje tón pleti, snižuje poruchy pigmentace, snižuje sklon ke změnám barvy a kapilárním změnám, dodává zářivost, chrání před foto- a chronickým stárnutím, poskytuje optimální hydrataci.
 • ANTIOX HYDRA COMPLEX
  se silnými zvlhčujícími a antioxidačními vlastnostmi obsahuje mj. vitamín B3, Glukonolakton, betain a laktát sodný. Odstraňuje volné radikály, vyhlazuje vrásky a zpevňuje pokožku, zvyšuje její odolnost proti poškození, snižuje výskyt skvrn a zároveň zklidňuje podráždění a chrání pokožku před vysoušením a negativním vlivům životního prostředí.
 • KYSELINA CITRICÓNOVÁ
  jemně odlupuje stimulací procesů opravy pleti, redukuje všechny druhy skvrn a bělení, čímž obnovuje zářivost a svěžest pleti.
2101999

Specifické reference

Nový produkt