Annabis Néocann Elixir HA liftingové sérum 50 ml
  • Annabis Néocann Elixir HA liftingové sérum 50 ml

Annabis Néocann Elixir HA liftingové sérum 50 ml

2200478
Nový produkt
469 Kč 387,60 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Annabis Néocann elixir HA liftingové sérum je 100 % přírodní liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou. Obsahuje Liftonin Xpert, extrakt proti projevům stárnutí, který aktivuje produkci kvalitního kolagenu a snižuje věkem způsobenou ochablost pokožky. Sérum působí na obnovu kožních buněk a výsledkem je pevnější, vyživená pleť bez vrásek.

  • Liftonin Xpert je inteligentní posilovač kolagenu získávaný z listové mízy jihoafrické rostliny Bulbina frutescens.
  • Defensil Soft je neurobalzám, který zlepšuje komfortní zónu pokožky. Účinná látka je založena na jedlé houbě Albatrellus ovinus, známá také jako severní lanýž. Poskytuje pokožce zklidnění a zpomaluje proces stárnutí.
  • Kyselina hyaluronová je látka přirozeně se vyskytující v lidském těle a posiluje schopnost pokožky zadržet vodu a být tak hydratovaná a bez vrásek.

Použití

Aplikujte 2x denně, ideálně ráno a večer na očištěnou pleť. Konečky prstů jemně vklepejte malé množství séra do pokožky.

Složení

Aqua, hyaluronic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Hylauronate, Bulbine Frutescens Leaf juice, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Albatrellus Ovinus Extract, Propanediol, Cannabis Sativa Seed Extract, Glycerin, Alcohol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

2200478

Specifické reference

Nový produkt