Elysium Spa Green Tea & Chamomile šumivá koule do koupele 3 x 50 g
  • Elysium Spa Green Tea & Chamomile šumivá koule do koupele 3 x 50 g

Elysium Spa Green Tea & Chamomile šumivá koule do koupele 3 x 50 g

2203014
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Koupelové koule Elysium Spa Green Tea & Chamomile obsahují přírodní sodík, které již byly prověřené časem a každý napomáhá našemu tělu jiným způsobem.

Generace lidí spoléhali na jejich přírodních hodnotách; jak se skrze pokožku vstřebávají a napomáhají odstranit nežádoucí toxiny v těle. Soli napomáhají doplnit tyto přírodní minerály, zbavují stresu, zmírňují bolest unavených svalů a dodávají harmonii mysli. Jsou vysoce účinné při péči o pokožku a mohou pomoci v léčbě známých problémů jako např. exémy, psoriása a lupů.

  • S vůní zeleného čaje a heřmánku
  • Magnesium: podporuje rychlé hojení kožní tkáně
  • Potasium: pomáhá vyrovnávat vlhkost pokožky a těla proti zavodňování
  • Sodík: uvolňuje ztuhlost a zbavuje únavy bolavých svalů Elysium Epson Bombs zrelaxují vaše tělo a mysl a připraví je na noc plnou odpočinku a zároveň zanechá vaši pokožku jemnou a sametově hebkou

Použití

Pro perfektně zvláčňující a relaxační prožitek vhoďte šumivou kouli do horké vodní láztně. Ve vaně zůstaňte alespoň 20 minut, aby sůl z Mrtvého moře pokožku zjemnila a minerály se vstřebali do těla.

Složení

Magnesium Sulfate, Parfum, Butylphenyl Methylpropional.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nepožívejte. Nepoužívejte, když máte poškozenou pokožku. Uchovávejte na chladném a suchém místě; sůl absorbuje vlhkost. Zabraňte kontaktu s očima. Pokud trpíte epilepsií, vysokým krevním tlakem nebo jinými závažnými zdravotními problémy, použití přípravku konzultujte s vaším lékařem.

2203014

Specifické reference

Nový produkt