Baylis & Harding Beauticology Unicorn sůl do koupele 5 x 65 g, kosmetická sada
  • Baylis & Harding Beauticology Unicorn sůl do koupele 5 x 65 g, kosmetická sada

Baylis & Harding Beauticology Unicorn sůl do koupele 5 x 65 g, kosmetická sada děti

2104897
Nový produkt
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Přeneste se do růžového světa jednorožců a neodolatelných vůní s koupelovými solemi, které vám poskytnou dokonalý odpočinek a únik od reality. Obdarujte své nejmilovanější nezapomenutelným dárkem v okouzlujícím pastelovém balení. Sváteční sezóna by nebyla dostatečně magická bez špetky jednorožčího kouzla. Zábavné, trendy a skvělé pro všechny mladé duše. Třešňové polibky, Sladké dobroty, Kouzelný třpytivý prach, Vanilkový krém a Jahodové bonbony – všechny krásně balené ve snovém sněhově bílém designu s holografickými detaily, které dodají jednorožcům sváteční kouzelnou jiskru.

  • neodolatelná vůně
  • sněhově bílé balení s holografickými detaily
  • 5 x 65 g

Použití

Koupelovou sůl nasypte do teplé vody a nechte rozpustit. Uvolňuje a revitalizuje.

Upozornění

Baylis &  Harding, britská rodinná firma založená roku 1970, dává každodennímu rituálu péče o tělo nový rozměr. Široký výběr z klasických i neotřelých vůní nadchne každého požitkáře a pečlivě vybrané složení dodá pokožce dokonalou hydrataci a výživu.

Díky stylovému designu produkty vdechnou vaší koupelně nový život a fungují jako nezapomenutelný dárek, který je krásný jak navenek, tak uvnitř. Značka se pyšní také šetrnými hypoalergenními ingrediencemi a všechny produkty vyrábí bez použití parabenů. Většina produktů je vhodná pro vegany a značka podporuje organizaci PETA.

2104897

Specifické reference

Nový produkt