Bione Cosmetics Cannabis zvláčňující a regenerační pleťový krém 51 ml
  • Bione Cosmetics Cannabis zvláčňující a regenerační pleťový krém 51 ml

Bione Cosmetics Cannabis zvláčňující a regenerační pleťový krém 51 ml

65508
Nový produkt
84 Kč 69,42 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené listové části rostliny. Tím dodává kosmetice unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů a fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, bio minerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Dále obsahuje hydratační složky – panthenol a glycerin, cenné bambucké máslo s přírodními UV filtry, ochranný vitamín E a regenerační a proti vráskový oleoamin. Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem.

Olej i extrakt Cannabis jsou v lidovém léčitelství oblíbeny pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti. Mohou pozitivně působit na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné, oparů. Vykazují uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním. Doplněno o vitamín B8 – inositol, vitamín „mládí, vitality a zdraví“ s prokázanými antioxidačními a bio stimulačními účinky. pH: fyziologické.

  • velmi lehký, rychle vstřebatelný
  • obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené listové části rostliny
  • po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem
  • s hydratačními složkami
  • 51 ml

Použití

Krém nanášejte v tenké vrstvě na obličej, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make-up, stíny, pudr apod.

Složení

Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 %. Obsah tukové fáze: do 15 % hm.

Upozornění

Česká značka Bione Cosmetics nabízí přírodní produkty pleťové a tělové kosmetiky. Produkty neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky a nejsou testovány na zvířatech. Bione Cosmetics poskytuje kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu.

65508

Specifické reference

Nový produkt