Dr.Salts Muscle Therapy koupelový a sprchový gel 350 ml
  • Dr.Salts Muscle Therapy koupelový a sprchový gel 350 ml

Dr. Salts Muscle Therapy koupelový a sprchový gel 350 ml

2102897
Nový produkt
137 Kč 113,22 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Sprchový a koupelový gel se solí z mrtvého moře, výtažkem z eukalyptu a kurkumy hloubkově čistí, revitalizuje tělo a smysly a napomáhá zklidnit bolest svalů. Přeneste terapeutické účinky do vlastní koupelny a zrelaxujte po těžkém dni. Voda Mrtvého moře je známá pro své blahodárné účinky již od pradávna, díky až desetkrát vyšší koncentraci soli než ve vodě oceánu a nejvyšší koncentraci minerálů na světě.

  • se solí z mrtvého moře, výtažkem z eukalyptu a kurkumy
  • vyrobeno v Anglii
  • objem: 350 ml

Použití

Naneste na vlhkou pokožku, napěňte a důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody.

Upozornění

Dr SALTS přináší terapeutické účinky mořské, himalájské a epsomské soli přímo do vaší koupelny! Tato britská značka se specializuje na koupelové a sprchové doplňky s obsahem přírodní soli a minerálů, které pomáhají zdravému vzhledu pokožky, vyživení svalů a správné regeneraci těla.

Himalájská sůl odplavuje z těla nahromaděné toxiny a bakterie, a pomáhá tak udržení vnitřní i vnější rovnováhy v těle. Tato sůl je známá svou růžovou barvou vzniklou důsledkem vysoké koncentrace železa, které je nezbytné pro hojení kůže a jako výživa svalů.

Epsomská sůl je těžena poblíž města Epsom v Surrey, UK a je bohatá na obsah přírodního magnézia, které napomáhá regeneraci svalů a správné funkci nervového systému. Sůl z mrtvého moře vyniká svou nejvyšší koncentrací přírodní soli a minerálů a v péči o tělo je tak pomocníkem číslo jedna.

Všechny produkty jsou vyrobené v Anglii a netestované na zvířatech.

2102897

Specifické reference

Nový produkt