Montblanc Signature sprchový gel pro ženy 100 ml
  • Montblanc Signature sprchový gel pro ženy 100 ml

Montblanc Signature sprchový gel pro ženy 100 ml

2108262
Nový produkt
185 Kč 152,89 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Montblanc Signature je orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2020.

Zanechte svůj podpis...
Některé ženy jsou prostě nezapomenutelné, protože jsou jiné než většina. Nepřehlédnutelná osobnost a síla jejich přesvědčení zanechává přetrvávající dojem na každého, kdo na ně narazí. V současném světě vynikají magnetickou jednoduchostí a vrozenou elegancí, díky čemuž působí neodolatelně. Značka Montblanc jim věnuje novou voňavou kapitolu.

Tento jedinečný příběh s názvem Signature je odkazem na ikonické psací pomůcky Montblanc. Žena Signature zanechává unikátní odraz v myslích lidí, kteří ji obklopují, protože je autorkou vlastního života. Je jedinečná a originální a stopa nové vůně dokonale odráží její charakter: skutečně výjimečný.

Ženská vůně plná kontrastů
Vůni Signature vytvořili talentovaní parfuméři, Guillaume Flavigny a Natalie Gracia-Cetto, jako splynutí smyslného objetí vanilky a protichůdných, čistých aspektů pižma, které je jistotou návykové, kouzelné a delikátní ženské stopy. S touto kombinací a elegancí jsem chtěla do vůně vložit více světla, vzduchu a transparentnosti, vysvětluje Natalie Gracia-Cetto.

Signature vyzařuje dokonalou ženskost, spojené čistoty a záhadnosti, odhalení a tajemství.

Flakón, přirozená volba
Perfektně odrážející vzácnou vůni, matný flakón je poklonou ikonické olihni, která je významnou součástí dědictví Montblanc. Mark Eisen, designér značky, ho navrhl nezvykle - bílý lak pokrývá vnitřní strany flakónu a povrch vyznívá zářivě, přičemž tajemně zakrývá samotnou vůni. Mnohostranný tvar mění své odrazy podle dopadajícího světla. Zlaté detaily, které si tvůrce propůjčil z ikonického pera Meisterstück, podtrhují eleganci designu. Přesně jako víčko pera, i uzávěr vůně zdobí motiv hvězdy, emblému značky. Celkově design evokuje ženskost a cennost nového doplňku dámské kolekce vůní.

Vnější balení zdobí světle šedý motiv Saffiano, který značka Montblanc používá již od roku 1926. Název vůně v ručně psaném stylu zdůrazňuje, že tak jako každý člověk, i písmo každého z nás je jedinečné.

Iniciály Montblanc se objevují ve spodní části balení a vyzařují nadčasovou eleganci.

Neobvyklá komunikace
Zachycená objektivem Cédrica BIHR, fotografa celebritních portrétů, hrdinkou nové vůně je poprvé žena - spisovatelka. Na terase Café de Flore se snaží najít inspiraci pro její nový román a zaznamenává si nápady do svého sešitu s bílým perem Meisterstück. Hledí do dálky a její pohled naznačuje hloubavé myšlenky o detailech nebo rozhovorech, které použije ve své knize. Rodí se její další příběh... 

Na ztělesnění této ženy si Montblanc zvolil charismatickou Francii, Diane Ducrete, ženu, která překonala zranění a proměnila je na své silné stránky. Uzdravila se po vážné nehodě při jízdě na koni, přičemž pro její opětovné spojení se s vnějším světem jí pomohlo psaní. Jejím hlavním zdrojem inspirací jsou ženy, jejichž sílu představuje v úspěšných bestsellerech Femmes de Dictateur a La Chair Interdit.

Líbí se mi, že k dotvoření obrazu vůně zde vystupuje postava spisovatelky. Myslím, že je v tom vskutku cosi poetické, líbí se mi tento nápad, říká Diane Ducrete. Vůně hraje v mém životě ohromnou roli. Jako doplněk, ale i jako umělecké dílo, a nemohu opomenout ani vůni jako zdroj inspirace. Když píšeme, pociťujeme zvláštní druh zvědavosti, jsme otevřeni světu a naše smysly jsou v pohotovosti. Považuji čich za opravdu intenzivní smysl, propojený se srdcem, rozumem, pokožkou... V podstatě spojuje všechny ostatní lidské smysly. 

Na otázku, jak by definovala novou vůni, Diane odpovídá: Je tak trochu jako kniha. Tvořit vůni, znamená být alchymistou různých prvků, spojovat různé tóny, které jsou jako slova - slova hněvu, lásky, tepla, či chladu. Vytvářet vůni znamená tvořit něco harmonické. Silné a překvapivé vůně nás mohou nadchnout. Ve své mysli nacházím mnohé podobenství mezi vůní a knihou. 

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 90 ml Eau de Parfum.

  • orientální květinová vůně
  • uvedena na trh v roce 2020
  • pro moderní ženu 21. století
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • SG 100 ml

Použití

Přiměřené množství sprchového gelu naneste na vlhkou pokožku, krouživými pohyby vytvořte nadýchanou, jemnou pěnu, kterou umyjte pokožku celého těla. Po umytí všechnu pěnu důkladně opláchněte teplou vodou.

Složení

Květinová, orientální a pižmová vůně zpočátku svádí zářivým jasem. Křišťálově čisté pižmo v základu vytváří protiklad květinové pivoňce, osvěžené v úvodu vitální mandarinkou. Na pokožce vůně v okamžiku odhaluje svou záhadnou a okouzlující stopu. Smyslné a orientální tóny vanilky střídá vznešená magnolie a sluneční ylang-ylang v srdci. Závěrečný akord ambry uložen do krémové pryskyřice odhaluje vláčnou a smyslnou stránku vůně.

  • Hlava: klementinky
  • Srdce: pivoňka, magnólie, ylang-ylang
  • Základ: pižmo, pryskyřice, vanilka
2108262

Specifické reference

Nový produkt