Merkur Bílá síla univerzální prací prostředek pro bílé prádlo 600 g
  • Merkur Bílá síla univerzální prací prostředek pro bílé prádlo 600 g

Merkur Bílá síla univerzální prací prostředek pro bílé prádlo 600 g

06476
Nový produkt
27 Kč 22,31 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Univerzální prací prostředek pro bílé prádlo se speciální přísadou. Bezfosfátový přípravek se speciální bělící přísadou se hodí do všech typů praček i pro ruční praní, lze jej použít na všechny druhy tkanin s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Merkur bílá síla je obzvlášť účinný na skvrny od vína, ovocných a zeleninových šťáv.

  • Spolehlivě odstraní skvrny od vína, ovocných a zeleninových šťáv při běžných teplotách praní.
  • Bezfosfátový.
  • Vhodný pro praní ve všech typech praček i pro ruční praní.
  • Pro všechny druhy tkanin s vyjímkou vlny a přírodního hedvábí.
  • S pracím práškem Merkur Bílá síla bude vaše prádlo opět krásně bílé a provonění. 
  • Merkur bílá síla je zárukou čistoskvoucího bílého prádla.

Složení

Sodium Chloride, Sodium Carbonate, Zeolite, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Metakremičitan Sodný Pentahydrát, Sodium Tallowate, C13-15 Pareth-7, Cellulose Gum, Disodium 4,4-Bis[(4-Anilino-6-Morpholino-1,3,5-Triazin-2-Yl)Amino]Stilbene-2,2-Disulphonate, Subtilisin, Butylphenyl Methylpropional, Ethylene Brassylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Salicylate, Phenethyl Alcohol, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol, 2-T-Butylcyclohexyl Acetate, 3a,4,5,6,7,7a Hexahydro-4,7-Methano-1h-Inden-8,(5)-Yl-Propionate, Mixed Ionones, Methyl 2-Naphthyl Ether Hexyl Cinnamal, Methyl Ionone, Hexyl Acetate, Ethyl Exo-Tricyclo[5.2.1.02,6]Decane-Endo-2-Carboxylate; Ethyl Endo-Tricyclo[5.2.1.02,6]Decaneexo-2-Carboxylate, Limonene Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Perfume, Linalool, Geraniol 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při volbě teploty praní dodržujte pokyny výrobce prádla. Po manipulaci s pracím prostředkem omyjte pokožku rukou a ošetřete vhodným krémem.

06476

Specifické reference

Nový produkt