Persil Deep Clean Freshness by Silan prací prášek na na bílé a stálobarevné prádlo 60 dávek 3,9 kg Box
  • Persil Deep Clean Freshness by Silan prací prášek na na bílé a stálobarevné prádlo 60 dávek 3,9 kg Box

Persil Deep Clean Freshness by Silan prací prášek na na bílé a stálobarevné prádlo box 60 dávek 3,9 kg

2103262
Nový produkt
342 Kč 282,64 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Persil Freshness by Silan - Prací prášek na bílé i barevné prádlo s vůní Silanu

Persil prací prášek na bílé i barevné prádlo s Deep Clean technologií obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, které pronikají hluboko do vláken, kde odstraňují i ty nejodolnější skvrny. Perte barevné a bílé prádlo odděleně. Pro perfektní výsledek a zářivé barvy. Dopřejte svému oblečení dokonalou čistotu a příjemnou dlouhotrvající vůni Silanu, kterou si zamilujete.

Čistí do hloubky
Díky technologii Deep Clean proniká vysoce účinná kombinace aktivních látek v pracím prášku Persil hluboko do vláken, kde odstraňuje i ty nejodolnější skvrny,

Provoní prádlo
Příjemná dlouhotrvající svěžest s vůní Silanu, Oživí barvy: Nové složení uchovává barvy oblečení zářivé a předchází jejich zešednutí nebo vyblednutí i po několika vypráních. Barevné a bílé prádlo perte odděleně,

Udržitelné balení
Abychom nezatěžovali životní prostředí, je prací prášek Persil dodáván ve 100% recyklovatelném balení. Po použití obal vhoďte do tříděného odpadu, Persil Deep Clean Plus poskytuje perfektní výsledek praní, 100% recyklovatelné balení

  • PERSIL Color Deep Clean prací prášek zanechá prádlo zářivě čisté
  • Deep Clean technologie proniká hluboko do vláken
  • Bojuje proti těm nejodolnějším skvrnám
  • Zanechává dlouhotrvající svěžest Silanu
  • Prací prášek je vhodný na bílé a stálobarevné prádlo
  • 100% recyklovatelný obal
  • Toto rodinné balení prášku vystačí na 60 praní

Použití

 Nasypte požadovanou dávku prášku do hlavního dávkovače pracího prostředku.

  • Dávkování viz obal.
  • Nepoužívejte na vlněné nebo hedvábné textilie.

Složení

5 -15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, zeolity, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, Enzymy, Optické zjasňovače, Parfémy.

Upozornění

Skvělá volba nejen pro vaše oblečení, ale i pro planetu: Prací prášek Persil dodáváme v recyklovatelném obalu, který šetří životní prostředí.
Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Oddanost k řemeslu z Persilu udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Persil je expert na praní prádla! Jeho čisticí síla pronikne hluboko do vláken oblečení a zanechá prádlo zářivě čisté.

Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Persil šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle.

Nejnovějším výsledkem úsilí o neustálý pokrok a inovace jsou čtyřkomorové Persil Discs 4v1. Perfektně odstraňují skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Dle výzkumu německého Allensbachského institutu pro veřejné mínění je značka Persil vnímána spotřebiteli jako značka, která: “V sobě snoubí prací výkon, špičkovou kvalitu a modernitu.”

2103262

Specifické reference

Nový produkt