Dr. Devil Lotus Lagoon Neutro Effect Wc blok tekutý 3 x 55 ml
  • Dr. Devil Lotus Lagoon Neutro Effect Wc blok tekutý 3 x 55 ml

Dr. Devil Lotus Lagoon Neutro Effect Wc blok tekutý 3 x 55 ml

62741
Nový produkt
40 Kč 33,06 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

WC tekutý blok Neutro effect Lotus lagoon s přídavkem látky neutralizující nepříjemné pachy. Voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.

  • Dr.Devil je koncentrovaný tekutý čistící blok do WC, který vaši toaletu při každém spláchnutí vyčistí a zároveň příjemně provoní.
  • Čistící a vonné složky jsou obsaženy v jedné tekutině. Udržuje WC hygienicky čisté a zabraňuje usazování vápenných solí.
  • Výrobek čistí a voní zároveň a díky jedinečnému dávkovacímu systému výrobku se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
  • Všechny výrobky Dr.Devil obsahují skutečný parfém a zaručeně provoní celou místnost vaší toalety.

Použití

Zasuňte nádobku do držáku a přitlačte tak, aby po zacvaknutí zapadla na své místo. Víčko neodstraňujte, propíchne se nasazením na držák. Pro dosažení co nejlepšího účinku umístěte Dr.Devil přímo do vodního proudu, který se tvoří při spláchnutí. Jakmile je nádobka prázdná vyměňte ji za novou náplň.

Složení

15 – 30 % aniontové povrchově aktivní látky; < 5 % amfoterní a neiontové povrchově aktivní látky, parfém, linalool, limonene, coumarin, benzisothiazolinone.

62741

Specifické reference

Nový produkt