Duck Fresh Discs Active Eucalyptus WC gel pro hygienickou čistotu a svěžest Vaší toalety 36 ml
  • Duck Fresh Discs Active Eucalyptus WC gel pro hygienickou čistotu a svěžest Vaší toalety 36 ml

Duck Fresh Discs Active Eucalyptus WC gel pro hygienickou čistotu a svěžest Vaší toalety 36 ml

1708996
Nový produkt
62 Kč 51,24 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Duck Fresh Discs vaši toaletu spolehlivě ochrání před vodním kamenem a navíc celou místnost krásně osvěží vůní levandule. Gelový disk jednoduše a rychle přilne k WC míse a tak je aplikace naprosto hygienická. Disk vaši toaletu chrání, čistí, dlouhodobě osvěžuje a vydrží až 600 spláchnutí. Objem: 36 ml. Zabraňuje usazování vodního kamene. Dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace. Čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů. Žádné nehygienické závěsy. Varianta -Eukalyptus

  • Wc čistič ve formě gelu
  • Hygienická aplikace
  • Chrání toaletu, čistí ji a dlouhodobě osvěžuje
  • Vydrží až 600 spláchnutí
  • Prostor provoněný eukalyptem

Použití

Může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti. Čtěte návod pro použití na vnitřní straně balení. snadno. Po manipulaci s výrobkem si umyjte ruce. Dávejte pozor na malé děti, když jsou blízko toalety. Používejte pouze na WC mísy. Uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Zamezte styku s kůží.

Složení

bělicí činidla na bázi kyslíku, neiontové povrchově aktivní látky 15-30%, parfémy, coumarin, geraniol, citral, alpha-isomethyl ionone, linalool.

Upozornění

Používejte dle návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Dávejte pozor na malé děti, když jsou blízko toalety. Uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Po manipulaci s výrobkem si umyjte a osušte ruce. Používejte pouze na WC mísy. Obsahuje coumarin. Může vyvolat alergickou reakci.

1708996

Specifické reference

Nový produkt