Talisman Zlatá plastická bankovka 1 000 EUR
  • Talisman Zlatá plastická bankovka 1 000 EUR

Talisman Zlatá plastická bankovka 1 000 EUR

2209797
Nový produkt
85 Kč 70,25 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Zlatá 1 000-eurovka pro všechny, kdo chtějí přitáhnout více větších skutečných peněz do svého života.

  • dává do peněženky mezi celé peníze, aby přitahovala a množila bankovky.

Podvědomí pracuje pro Vás , tak že si skutečně myslí, že má spoustu peněz a i to začne přitahovat. I vy se podle toho začnete chovat, budete se podvědomě méně strachovat o budoucnost. Začne se vám dařit. Dává se i do tržby pro začínající podnikatele, aby jim nikdy nechyběly peníze. Výhoda je, že ji nikdy neminete ani nerozměníte, a proto vždy v peněžence máte minimálně 500 euro.

TIP:

Můžete ji také nalepit na pracovní stůl (levý roh) a položit si na ni žábu hojnosti (talisman), zlatou cihličku (talisman) nebo pokud začínáte podnikat, dejte si ji do tržby (pokud jste podnikatel), aby Vám tam vytvářela blahobyt a přitahovala , rozmnožovala peníze. Nebo jen jednoduše do peněženky mezi velké peníze. Nikdy ne mezi mince, neboť se Vám budou množit mince.

OTÁZKA:

  • Je lepší než 3 mince do peněženky?
  • Ano, neboť znakem bohatství už dávno nejsou kovové mince, ale celé velké bankovky, zlaté kreditní karty (talisman také). Třeba si položit otázku, co chcete aby se Vám v peněžence kopilo? Mince nebo bankovky?

Použití

Dává se na pracovní stůl do pravého rohu, který je nejdále od vás (ve Feng shui je to roh bohatství), duchovního i fyzického bohatství)

Složení

Materiál: plastická pozlacená fólie

2209797

Specifické reference

Nový produkt