talisman zlatá bankovka 100  Bitcoin
  • talisman zlatá bankovka 100  Bitcoin

Talisman Zlatá plastická bankovka 100 Bitcoin

2210100
Nový produkt
85 Kč 70,25 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Zlatá 100Bitcoin pro všechny, kdo chtějí přitáhnout více větších skutečných peněz do svého života.

  • dává se do peněženky mezi celé peníze, aby přitahovala a množila bankovky.

Podvědomí pracuje pro Vás , tak že si skutečně myslí, že má spoustu peněz a i to začne přitahovat. I vy se podle toho začnete chovat, budete se podvědomě méně strachovat o budoucnost. Začne se vám dařit. Dává se i do tržby pro začínající podnikatele, aby jim nikdy nechyběly peníze. Výhoda je, že ji nikdy neminete ani nerozměníte, a proto vždy v peněžence máte minimálně 500 euro.

TIP:

Můžete ji také nalepit na pracovní stůl (levý roh) a položit si na ni žábu hojnosti (talisman), zlatou cihličku (talisman) nebo pokud začínáte podnikat, dejte si ji do tržby (pokud jste podnikatel), aby Vám tam vytvářela blahobyt a přitahovala , rozmnožovala peníze. Nebo jen jednoduše do peněženky mezi velké peníze. Nikdy ne mezi mince, neboť se Vám budou množit mince.

OTÁZKA:

  • Je lepší než 3 mince do peněženky?
  • Ano, neboť znakem bohatství už dávno nejsou kovové mince, ale celé velké bankovky, zlaté kreditní karty (talisman také). Třeba si položit otázku, co chcete aby se Vám v peněžence kopilo? Mince nebo bankovky?

Použití

Dává se na pracovní stůl do pravého rohu, který je nejdále od vás (ve Feng shui je to roh bohatství), duchovního i fyzického bohatství)

Složení

Materiál: plastická pozlacená fólie

2210100

Specifické reference

Nový produkt