Baylis & Harding Kids hrací tekuté mýdlo pro děti dávkovač 250 ml
  • Baylis & Harding Kids hrací tekuté mýdlo pro děti dávkovač 250 ml

Baylis & Harding Kids hrací tekuté mýdlo pro děti dávkovač 250 ml

2104066
Nový produkt
162 Kč 133,88 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Originální hudební tekuté mýdlo na ruce motivuje děti mýt si ruce potřebnou dobu hraním známé melodie "Happy birthday". Melodie se jednoduše spustí stlačením pumpičky. Mýdlo šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechává ji sladce provoněnou. S veselým hravým designem vyčaruje úsměv na tváři a mytí rukou se tak stane oblíbenou činností.

  • pokožku: čistí - hydratuje - zjemňuje - nádherně provoní
  • melodie "Happy birthday"
  • spustí se stlačením pumpičky
  • šetrně čistí jemnou dětskou pokožku
  • veselý hravý design
  • bez parabenů

Použití

Naneste na mokrou pokožku, jemně napěňte a poté důkladně opláchněte.

Upozornění

Není určeno k odstranění make-upu a odlíčení očí.

Společnost Baylis & Harding, založená v roce 1970, je rodinný podnik se sídlem v srdci Anglie. Od skromných počátků se Baylis & Harding propracovala až k mezinárodní úspěchu s cenově dostupnými luxusními výrobky. Její produkty naleznete v polovině domácností ve Velké Británii. Příběh Baylis & Harding je příběhem tvrdé práce, vášně a odhodlání založeným na silných rodinných hodnotách.

Široký výběr z klasických i neotřelých vůní nadchne každého požitkáře a pečlivě vybrané složení dodá pokožce dokonalou hydrataci a výživu. Díky stylovému designu produkty vdechnou vaší koupelně nový život a fungují jako nezapomenutelný dárek, který je krásný jak navenek, tak uvnitř. Značka se pyšní také šetrnými hypoalergenními ingrediencemi a všechny produkty vyrábí bez použití parabenů. Většina produktů je vhodná pro vegany a značka podporuje organizaci PETA.

Netestováno na zvířatech! Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima, pokud se výrobek dostane očí, důkladně vypláchněte vodou.

Vyrobeno v Anglii.

2104066

Specifické reference

Nový produkt