Baylis & Harding Oudové a Cedrové dřevo a Jantar tekuté mýdlo na ruce dávkovač 100 ml
  • Baylis & Harding Oudové a Cedrové dřevo a Jantar tekuté mýdlo na ruce dávkovač 100 ml

Baylis & Harding Oudové a Cedrové dřevo a Jantar tekuté mýdlo na ruce dávkovač 100 ml

2109084
Nový produkt
84 Kč 69,42 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Zahalte své ruce do dlouhotrvající vůně oudového a cedrového dřeva, zkombinovaného s pudrovou ambrou. Obsažené esenciální oleje se postarají o jemnou pokožku Vašich rukou a složení, které z 98% tvoří složky přírodního rostlinného původu, zaručí výživu a hydrataci. Stylový obal je stoprocentně recyklovatelný a nadchne každého milovníka elegantního designu.

  • vhodné pro vegany
  • 98% složek rostlinného původu
  • s pumpičkou
  • objem: 100 ml

Použití

Pumpičkou naneste produkt do dlaní, promněte a pečlivě spláchněte teplou vodou.

Složení

Bez parabenů. 98% složek rostlinného původu.

Upozornění

Společnost Baylis & Harding, založená v roce 1970, je rodinný podnik se sídlem v srdci Anglie. Od skromných počátků se Baylis & Harding propracovala až k mezinárodní úspěchu s cenově dostupnými luxusními výrobky. Její produkty naleznete v polovině domácností ve Velké Británii. Příběh Baylis & Harding je příběhem tvrdé práce, vášně a odhodlání založeným na silných rodinných hodnotách.

Široký výběr z klasických i neotřelých vůní nadchne každého požitkáře a pečlivě vybrané složení dodá pokožce dokonalou hydrataci a výživu. Díky stylovému designu produkty vdechnou vaší koupelně nový život a fungují jako nezapomenutelný dárek, který je krásný jak navenek, tak uvnitř. Značka se pyšní také šetrnými hypoalergenními ingrediencemi a všechny produkty vyrábí bez použití parabenů. Většina produktů je vhodná pro vegany a značka podporuje organizaci PETA.

Netestováno na zvířatech! Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima, pokud se výrobek dostane očí, důkladně vypláchněte vodou.

Vyrobeno v Anglii.

2109084

Specifické reference

Nový produkt