Air Wick Fresh n Up Lavender & Camomile 2v1 s knotem tekutý osvěžovač vzduchu 375 ml
  • Air Wick Fresh n Up Lavender & Camomile 2v1 s knotem tekutý osvěžovač vzduchu 375 ml

Air Wick Fresh n Up Lavender & Camomile 2v1 s knotem tekutý osvěžovač vzduchu 375 ml

1704318
Nový produkt
81 Kč 66,94 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Air Wick tekutý osvěžovač vzduchu s vůní levandule a kamilky. Provedení s knotem je cenově dostupnou alternativou s dlouhotrvající příjemnou vůní.

  • regulovatelná intenzita vůně knotem
  • nepřetržité provonění prostoru až 8-týdnů
  • neutralizuje pachy a osvěží vzduch
  • příjemná dlouhodobá vůně provoní interiér domácnosti či kanceláře
  • vůně Levandule a kamilka

Vytvořte ve své domácnosti skvělou atmosféru kombinací vašich oblíbeních vůní v každé místnosti. Správně zvolená vůně nejen, že zlepší vaší náladu, ale také udá tón pro celou místnost. Chcete-li, aby váš domov neustále voněl svěže a atraktivně, začněte regulovat vůni svého domova pomocí naší palety jedinečných vůní.

Použití

Používání tohoto výrobku je neuvěřitelně jednoduché. Uvolněte uzávěr a povytáhněte knot. Pro střední intenzitu vůně nastavte knot do poloviny jeho délky, pro silnou vůni vytáhněte knot celý. K zesílení intenzity vůně zasuňte knot zpět do kapaliny , zašroubujte uzávěr a protřepejte.

Složení

viz. Ingredients na produktu.

Upozornění

Dráždí oči. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud dojde k vylití obsahu, okamžitě jej utřete, předejdete poškození povrchu. Vyvarujte se kontaktu s pokožkou nebo očima. Při zasažení očí je vypláchněte vodou. Odstraňte případné kontaktní čočky a vyplachujte po dobu 15 minut. Pokud podráždění přetrvává kontaktujte lékaře. Při kontaktu s pokožkou umyjte zasažené místo vodou a mýdlem. Došlo-li k požití vypláchněte ústa sklenicí vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, ukažte jim obal výrobku.

Důkladně čistý a prázdný plastový obal bez knotu je možné recyklovat. Třídění má smysl. Chraňte životní prostředí.

1704318

Specifické reference

Nový produkt