Persil Deep Clean Color tekutý prací gel na barevné prádlo 40 dávek 2 l
  • Persil Deep Clean Color tekutý prací gel na barevné prádlo 40 dávek 2 l

Persil Deep Clean Color tekutý prací gel na barevné prádlo 40 dávek 2 l

77713
Nový produkt
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Objevte o 40 % více koncentrovanější složení značky Persil. Díky němu nejenže lépe proniká hlouběji do vláken, ale také brání šednutí světlého prádla. Persil přichází s univerzálním pracím gelem, který byl obohacen o recepturu Persil ColdZyme s německou technologií. S novou kombinací enzymů dokonale odstraní i ty nejodolnější skvrny již od 20 °C. S koncentrovaným pracím gelem bude vaše prádlo zářivé a dlouho svěží. Prací gel je určený barevné prádlo. Můžete jej použít pro všechny druhy praček nebo na ruční prací. 

  • Persil color gel na barevné prádlo
  • Deep Clean Technologie proniká hluboko do vláken, kde odstraní i ty nejodolnější skvrny
  • Gel na praní Persil je o 40 % koncentrovanější složení pro účinnější odstraňování skvrn
  • Persil color gel rozjasňuje světlé prádlo a brání jemu zašednutí
  • Citlivá péče jemným tkaninám
  • Každému kusu oblečení dodá dlouhotrvající svěžest
  • Toto balení vystačí až na 40 praní

Použití

Doporučené dávkování pro všechny stupně tvrdosti vody viz obal. Při praní vždy postupujte podle instrukcí na vašem oblečení, obzvláště dodržujte doporučené teploty. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie. Návod k použití viz obal.

Složení

5–15% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, <5% mýdlo, fosfonáty, Enzymy, Parfém (Butylphenyl Methylpropional, Limonene), Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Upozornění

Skvělá volba nejen pro vaše oblečení, ale i pro planetu: Prací prášek Persil dodáváme v recyklovatelném obalu, který šetří životní prostředí.
Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Oddanost k řemeslu z Persilu udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Persil je expert na praní prádla! Jeho čisticí síla pronikne hluboko do vláken oblečení a zanechá prádlo zářivě čisté.

Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Persil šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle.

Nejnovějším výsledkem úsilí o neustálý pokrok a inovace jsou čtyřkomorové Persil Discs 4v1. Perfektně odstraňují skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Dle výzkumu německého Allensbachského institutu pro veřejné mínění je značka Persil vnímána spotřebiteli jako značka, která: “V sobě snoubí prací výkon, špičkovou kvalitu a modernitu.”

77713

Specifické reference

Nový produkt