Persil Deep Clean Regular univerzální tekutý prací gel na bílé a stálobarevné prádlo 20 dávek 1 l
  • Persil Deep Clean Regular univerzální tekutý prací gel na bílé a stálobarevné prádlo 20 dávek 1 l

Persil Deep Clean Regular univerzální tekutý prací gel na bílé a stálobarevné prádlo 20 dávek 1 l

06280
Nový produkt
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Persil prací gel Deep Clean Regular obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, které bojují proti těm nejodolnějším skvrnám. Pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejmenší molekuly špíny pro bezvadný výsledek a zářivě čisté oblečení. Lépe se rozpouští a je možné ho aplikovat přímo na skvrnu ještě před samotným praním. Objevte perfektní čistotu a dlouhotrvající svěžest Persilu, kterou budete milovat.

  • na bílé a stálobarevné prádlo
  • s unikátní kombinací aktivních látek
  • proniká hluboko do vláken
  • zářivě čisté oblečení

Použití

Doporučené dávkování pro všechny stupně tvrdosti vody viz obal. Při praní vždy postupujte podle instrukcí na vašem oblečení, obzvláště dodržujte doporučené teploty. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie. Návod k použití viz obal.

Složení

>= 20- < 40 % Benzensulfonová kyselina, mono-C10-13-alkylderiváty, sloučeniny s ethanolaminem 85480-55-3. >= 10- < 20 % Alkoholy, C12-18, ethoxylovaný 68213-23-0. >= 1- < 5 % Alkoholy, C12-14, ethoxylovaný, sírany, sodné soli 68891-38-3. >= 1- < 5 % 1,2,3-Propantrikarboxylová kyselina, 2-hydroxy-, reakční produkty s ethanolaminem 85117-66-4, >= 1- < 5 % 1-hydroxyethan,1-difosfonát tetrasodný 3794-83-0. >= 1- < 5,9 % Sodium metaborate, anhydrous 7775-19-1.

Upozornění

Skvělá volba nejen pro vaše oblečení, ale i pro planetu: Prací prášek Persil dodáváme v recyklovatelném obalu, který šetří životní prostředí.
Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Oddanost k řemeslu z Persilu udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Persil je expert na praní prádla! Jeho čisticí síla pronikne hluboko do vláken oblečení a zanechá prádlo zářivě čisté.

Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Persil šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle.

Nejnovějším výsledkem úsilí o neustálý pokrok a inovace jsou čtyřkomorové Persil Discs 4v1. Perfektně odstraňují skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Dle výzkumu německého Allensbachského institutu pro veřejné mínění je značka Persil vnímána spotřebiteli jako značka, která: “V sobě snoubí prací výkon, špičkovou kvalitu a modernitu.”

06280

Specifické reference

Nový produkt