Persil Deep Clean Freshness by Silan tekutý prací gel na bílé a stálobarevné prádlo 20 dávek 1 l
  • Persil Deep Clean Freshness by Silan tekutý prací gel na bílé a stálobarevné prádlo 20 dávek 1 l

Persil Deep Clean Freshness by Silan tekutý prací gel na bílé a stálobarevné prádlo 20 dávek 1 l

96530
Nový produkt
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vyzkoušejte účinnou sílu pracího gelu PERSIL Freshness By Silan s Deep Clean technologií, která proniká hluboko do vláken a díky unikátní kombinaci aktivních látek odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. Vaše prádlo bude zářit čistotou a uchová si dlouhotrvající svěžest Silanu. Prací gel Persil působí již při 20 °C díky tekutému odstraňovači skvrn. Vašemu prádlu tak zajistí dokonalou čistotu, zářivost a excelentní prací výsledky.

Persil prací prostředek Fresh By Silan s Deep Clean technologií obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, které bojují proti těm nejhorším skvrnám. Účinné látky pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejmenší molekuly špíny pro perfektní výsledek a krásně čisté oblečení.

  • PERSIL prací gel Deep Clean Freshness by Silan zanechá prádlo zářivě čisté
  • Deep Clean technologie proniká hluboko do vláken
  • Bojuje proti těm nejodolnějším skvrnám
  • Zanechává dlouhotrvající svěžest Silanu
  • 100% recyklovatelná lahev.
  • Prací prášek je vhodný na bílé a stálobarevné prádlo
  • Toto praktické malé balení gelu vystačí až na 20 praní

Použití

Dávkování viz obal. Nepoužívejte na vlněné nebo hedvábné textilie.

Nalijte požadovanou dávku gelu do hlavního dávkovače pracího prostředku.

Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, fosfonáty, neiontové povrchově aktivní látky, Enzymy, Optické zjasňovače, Parfémy (amyl cinnamal, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene), Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Upozornění

Skvělá volba nejen pro vaše oblečení, ale i pro planetu: Prací prášek Persil dodáváme v recyklovatelném obalu, který šetří životní prostředí.
Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Oddanost k řemeslu z Persilu udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Persil je expert na praní prádla! Jeho čisticí síla pronikne hluboko do vláken oblečení a zanechá prádlo zářivě čisté.

Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Persil šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle.

Nejnovějším výsledkem úsilí o neustálý pokrok a inovace jsou čtyřkomorové Persil Discs 4v1. Perfektně odstraňují skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Dle výzkumu německého Allensbachského institutu pro veřejné mínění je značka Persil vnímána spotřebiteli jako značka, která: “V sobě snoubí prací výkon, špičkovou kvalitu a modernitu.”

96530

Specifické reference

Nový produkt