MADEL FIX NERO tmavé a jemné prádlo gel na praní 50dáv.2,5l
  • MADEL FIX NERO tmavé a jemné prádlo gel na praní 50dáv.2,5l

Madel Fix Nero na tmavé, barevné a jemné prádlo s efektem fixujícím barvy 2,5 l 50 praní

2109028
Nový produkt
162 Kč 133,88 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Hledáte prací gel, který perfektně vyčistí vaše prádlo a dodá mu patřičnou svěžest? MADEL Fix Nero na tmavé a černé prádlo 2,5 l (50 praní) byl navržen jako univerzální prostředek na praníS tímto pracím gelem hravě vyperete všechno, protože obsahuje účinné složky pro všechny materiály prádla. Barva prádla bude s jeho využitím stále jako nová. Tento gel na praní je určen pro černé prádlo. Při pravidelném používání prodlužuje životnost vašeho prádla a zanechává barvy jako nové.

  • Rozdíl je viditelný již po 6 až 8 praních
  • Fix Nero se používá pro praní v pračce i ruční praní. Doporučené teploty praní 30-40-60 °C
  • Díky svému vyváženému složení chrání barvy, na prádle nevznikají žmolky a nedochází k jeho zašednutí a zplstnatění
  • Prací gel pro každý materiál
  • Barvy zůstanou dostatečně intenzivní
  • Vystačí na cca 50 praček
  • Gel na černé prádlo

Použití

Ruční praní
Perte v prací lázni do 30°C pro vlnu a do 40°C pro syntetické prádlo. Po vymáchání prádlo neždímejte a sušte mimo dosah sálavého tepla a ve stínu.

V pračce
Naplňte pračku 2,5 kg suchého prádla a užijte program pro praní jemného prádla. Ctěte vždy návod pro praní na látce. Jemně vyždímejte.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, další komponenty: parfémy, enzymy, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, 2-bromo-2nitropropano-1,3-diol, hexyl cinnamal, butylphenyl mehylpropional, benzyl salicylate.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vylučte kontakt s očima. V případě kontaktu s očima je ihned umyjte dostatečným množstvím vody. Nekonzumujte. V případě požití okamžitě konzultujte lékaře a ukažte mu etiketu.

2109028

Specifické reference

Nový produkt