David Beckham Beyond toaletní voda pro muže 60 ml
  • David Beckham Beyond toaletní voda pro muže 60 ml

David Beckham Beyond toaletní voda pro muže 60 ml

90200
Nový produkt
386 Kč 319,01 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dřevitě kořenitá vůně pro muže uvedena na trh podzim 2015.

Delikátní vůně se hodí pro opravdové muže, kteří se nebojí ukázat svoji pravou tvář a šíří kolem sebe neodolatelné charisma. Vůně byla označena jako dřevitě-kořenitá s mužskými odstíny kůže v základně.

Nezáleží na tom, jak malí jste, když začínáte. Důležité je mít velké sny. Tento výrok se stal inspirací pro vytvoření nejnovější vůně Davida Beckhama určené pro muže.

Vůně Beyond v sobě mísí sebedůvěru a přitažlivost a vystihuje podmanivou osobnost a jedinečný charakteristický styl Davida Beckhama.

Vůni vytvořil Nelly Hachem Ruize z IFF.

Složení

Otevírá se osvěžujícím akordem mojita, který okamžitě potěší smysly. Povzbuzující příval pikantního kardamomu a štiplavého grapefruitu dodává dynamickou sofistikovanost. Vibrující výbuch černého pepře v srdci vůně v kombinaci s důraznou mužností cedrového dřeva a pelargonie přináší nadčasovou kultivovanost. Vše se rozplývá v intenzivní a zdrsněnou stezku; atraktivní pačuli se spojuje s hřejivými tóny vanilky a kůže pro silný a charismatický podpis. Vůně Beyond, opravdový koktejl totožnosti Davida Beckhama, je rafinovaná, smyslná a odvážná.

Složení vůně

  • Hlava: mojito akord, grapefruit, kardamom
  • Srdce: pelargonie, cedrové dřevo, černý pepř
  • Základ: pačuli, vanilka, kůže

Upozornění

90200

Specifické reference

Nový produkt