Thierry Mugler Alien Flora Futura toaletní voda pro ženy 30 ml
  • Thierry Mugler Alien Flora Futura toaletní voda pro ženy 30 ml

Thierry Mugler Alien Flora Futura toaletní voda pro ženy 30 ml

1806213
Nový produkt
1 149 Kč 949,59 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientální dřevitá vůně uvedena na trh v lednu 2018

Toaletní voda Mugler Alien Flora Futura zachovává DNA původní vůně Alien, ale zároveň představuje její novou podobu – svěží, jemnou a éterickou!

Další přírůstek do nadpozemské kolekce vůní Alien značky Mugler byl představen začátkem roku 2018. V nevšedním růžovém flakonu, který svou barvou připomíná oblohu za úsvitu, objevíte vůni, která byla navržena s vizí světla v srdci pouště – silného a krásného. S ním, stejně jako s vůní Alien Flora Futura, je všechno možné: milovat, snít, být sama sebou.

Složení

Toaletní voda vás okouzlí rafinovanou kompozicí nevšedních ingrediencí. V úvodu ucítíte jiskřivě svěží tóny cedrátu – citrusu známého i pod názvem budhova ruka. Srdci vůně dominují esence bílých květů z kaktusu zvaného královna noci. Ten netradičně vykvétá pod rouškou tmy a pouze jednou ročně. Fascinovat vás vůně nepřestane ani v závěru díky spojení krémově teplých akordů bílé ambry a santalového dřeva.

  • Hlava: citron, dřevo Buddha
  • Srdce: v noci kvetoucí Cereus
  • Základ: ambra, santalové dřevo

Použití
Nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Například na pokožku na spáncích, za ušima, na vnitřní zápěstí, na dekolt, na krční tepny, do loketní nebo podkolenní jamky.

1806213

Specifické reference

Nový produkt