Trussardi Riflesso Streets of Milano Collector Edition toaletní voda pro muže 100 ml
  • Trussardi Riflesso Streets of Milano Collector Edition toaletní voda pro muže 100 ml

Trussardi Riflesso Streets of Milano Collector Edition toaletní voda pro muže 100 ml

1809580
Nový produkt
1 732 Kč 1 431,40 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientální dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2018.

Pohled do samého sebe, okamžik sebereflexe, znovu poznávání minulosti: pánská vůně Trussardi Riflessi, která získala cenu italské akademie Accademia del Profumo Award 2018 za nejlepší italskou pánskou vůni, je vědomým objevováním nových teritorií. Je hledáním smyslu pro modernost přes analýzu tradice a nekonečných možností.

Vůně symbolizuje cestu odhalování modernosti prostřednictvím toho, co je součástí vlastního dědictví. Byla navržena pro muže, který se nespokojí s minulým úspěchem, naopak neustále pokračuje a přeměňuje pohyb a rychlost na pozitivní energii. Není náhodou, že společnost Trussardi Parfums uvádí sběratelskou edici této úspěšné vůně inspirované ikonickým motocyklem MV Augusta Brutale 800 zobrazeným i na reklamním vizuálu.

Trussardi Riflessi zastupuje duši muže se škálou hodnot postavených ze slov a nálad modernosti, tradice, rodiny, práce a kvality, se sofistikovaným smyslem pro život, který mu vytváří dojem uvolněné elegance a přirozeného chování. Streets of Milano je poctou jeho vášni pro motorky a město, které celý svět uznává jako centrum módy, elegance a modernost.

Mezinárodně uznávaná parfumérka Véronique Nyberg vytvořila vůni Trussardi Riflessi jako spojení kontrastních prvků. Parfumérka je známá tvořivostí, ve které kombinuje intenzivní pocity s hlubokým vědeckým přístupem.

Dřevitá orientální vůně Trussardi Riflessi popisuje svět mužů než směs aktivních sportovních prvků a sofistikovanosti přirozené elegance.

Flakon navržený designérem Carlem Colombem je jednoduchý, ale propracovaný, černý jako noc a ozdobený prvky motocyklu MV Augusta Brutale. Oceňován pro svůj inovační styl, navrhl Carlo Colombo skleněný flakon se strukturou, která evokuje Radiátorový masku chladiče, zatímco luxusní zamakový uzávěr a pravá kůže jsou připomínkou volantu luxusního automobilu. Odkazy na výjimečný motocykl se projevují ve vyvýšeném logu vyraženém na přední straně flakónu a orámovaném linkou v provedení červeného chromu.

Složení

Základ vůně zastupuje smysl pro tradici, kořeny a vzpomínky. Vyjadřuje ho kombinace tónů italské kůže, vetiveru a fazolek tonky formující hřejivou strukturu esence a evokující charismatickou mužnou smyslnost italské kultury. Nová filozofie transformuje sport ze soutěže do životního stylu, což vyjadřují tóny hlavy jako bergamot, růžový grapefruit a zelené jablko. Jejich tóny vytvářejí koktejl italských citrusů s vitálním, energickým a povzbuzujícím charakterem, který je koncentrátem čisté svěžesti. Květinové a aromatické srdce s tóny geránia, lístků fialky a květů levandule evokuje bezprostřední eleganci, která je součástí přirozené kultury mužnosti vyjádřené vůní Trussardi Riflessi.

Složení vůně

  • Hlava: bergamot, růžový grapefruit, zelené jablko
  • Srdce: geránium, lístky fialky, květy levandule
  • Základ: italská kůže, esence vetiveru, fazolky tonky
1809580

Specifické reference

Nový produkt