Dicora Urban Fit Rio toaletní voda pro ženy 100 ml
  • Dicora Urban Fit Rio toaletní voda pro ženy 100 ml

Dicora Urban Fit Rio toaletní voda pro ženy 100 ml

2001563
Nový produkt
559 Kč 461,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Fougére květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2020
dodává pocit svěžesti a čistoty

Dicora představuje nejnovější dámskou vůni doplňující celou kolekci – Rio. Nechte se unést do slunného brazilského města Rio de Janeiro, ve kterém najdete ty nejkrásnější pláže.

Vůně Rio v sobě snoubí jedinečné tóny dodávající pocit svěžesti a čistoty. Fougérově květinová vonná kompozice propojuje svěží tóny bergamotu a citrónu s květinovým srdcem, kterému dominují muškát a jasmín. Vůni umocňují v závěru santalové dřevo spolu s cedrem.

Složení vůně:

  • Hlava: bergamot, citron
  • Srdce: muškát, jasmín
  • Základ: santalové dřevo, cedr

Upozornění

Dicora Urban Fit je minimalistická značka ze slunného Španělska pro všechny, kteří jsou aktivní, zajímají se o zdraví životní styl, ale zároveň nemají času na zbyt. Hledají proto jednoduchou, ale kvalitní péči o tělo a parfémy, které je podpoří v jejich občas i hektickém životním stylu.

Kdo z milovníků módy by nechtěl obdivovat nejnovější modely v Miláně, odpolední čaj si vypít v Londýně, užít si den na vyhlášené pláži Copacabana v Riu a večer se bavit v New Yorku? Všechna tato města mají jedno společné – tvoří hlavní osu módy napříč světem. Proto se Dicora Urban Fit rozhodla uctít je každé vlastní osobitou vůní, jaké tu doposud nebyly.

Čtveřice originálních vůní nás nechá snít a možná nás i inspiruje k neobvyklým zážitkům uprostřed kosmopolitních metropolí. V jejich kompozicích je obsažena sama esence měst. Najdete vůně jako Milán, NYC a pánskou Londýn.

2001563

Specifické reference

Nový produkt