Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole toaletní voda pro ženy 75 ml
  • Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole toaletní voda pro ženy 75 ml

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole toaletní voda pro ženy 75 ml

2103204
Nový produkt
1 939 Kč 1 602,48 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aqua Allegoria Nettare Di Sole od Guerlain je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021.

O vznik vůně Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole se zasloužil parfémář Thierry Wasser, který je zároveň světoběžníkem. Jeho vášní je neustále objevovat nové úžasné ingredience pro své parfémy.

Delikátnost medu a současně svěžest vody v sobě propojuje dámská toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole. Do této vůně, lahodné jako nektar, který sbírají včely, je těžké se okamžitě nezamilovat.

Vůně může být stejně jedinečná, jako jste vy. Stačí jen zkombinovat toaletní vodu Aqua Allegoria Nettare di Sole s vůní Bergamotte Calabria, Coconut Fizz, Orange Soleia, Mandarine Basilic nebo Ginger Piccante – všechny patří do kolekce Aqua Allegoria. Pro dosažení nejlepšího výsledku, aplikujte obě vůně ve stejném množství.

Složení

Hned v úvodu vás zaujme kombinace vodních a květinových tónů v podání magnólie a rozpoznáte i citrus bergamot. Po chvíli se dostane do popředí sladký medový akord v doprovodu nezaměnitelné růže a opojného podmanivého jasmínu. Závěrečné fázi dominuje čistá, jemně pudrová vůně bílého pižma a sladce hřejivé fazole tonka.

Složení vůně

  • Hlava: magnólie, vodní tóny, bergamot
  • Srdce: jasmín pravý (arabský), med, růže
  • Základ: tonka fazole, bílé pižmo
2103204

Specifické reference

Nový produkt