Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik
  • Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

2103203
Nový produkt
58 Kč 47,93 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aqua Allegoria Flora Salvaggia od Guerlain je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021.

Radostnou, svěží a také krásně barevnou kolekci toaletních vod Aqua Allegoria rozšířila v roce 2021 vůně Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia. O její vznik se nezasloužil nikdo jiný než Thierry Wasser, který je nejen parfémářem, ale také neúnavným objevitelem. Cestuje po světě, aby objevoval přírodní poklady pro svou tvorbu.

Krása a vůně divokých květů byla jen na okamžik zkrocená do flakonu, aby mohla dámská toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia potěšit vaše smysly kdykoli zatoužíte pocítit tlukot ryzí přírody.

Srdcem kolekce Aqua Allegoria je šťavnatý plod bergamot. Toto ovoce vnáší do kompozice svěže citrusový květinový podkres a přezdívá se mu „zelené zlato Kalábrie“. Ve vůních Aqua Allegoria se naplno odhaluje jeho půvab a jedinečnost.

Složení

Ihned po přivonění ucítíte fialku a živé tóny vodního melounu. Po chvíli se naplno projeví zářivé tóny bílého pomerančového květu a jasmínu, které doplňuje akord divokých květů. Na vlně kosatce s pudrovým vyzněním a čistých tónech bílého pižma vůně pozvolna odplouvá a ucítíte je až do úplného závěru.

Složení vůně

  • Hlava: fialka, vodní meloun
  • Srdce: pomerančový květ, jasmín
  • Základ: kosatec, bílé pižmo
2103203

Specifické reference

Nový produkt