Carolina Herrera 212 Men Heroes toaletní voda pro muže 50 ml
  • Carolina Herrera 212 Men Heroes toaletní voda pro muže 50 ml

Carolina Herrera 212 Men Heroes toaletní voda pro muže 50 ml

2106291
Nový produkt
1 669 Kč 1 379,34 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Street kultura se pojí s hodnotami jako je svoboda a autenticita, a také s mladými lidmi. Dává jim prostor pro svobodné vyjádření. A právě street kultuře a hlavně mladé generaci plné snů a rebelství vzdává hold vůně Carolina Herrera 212 Heroes.

To prozrazuje na první pohled také flakon ve tvaru skateboardu. Stává se všeříkajícím symbolem toho všeho a současně dalším parfémovým milníkem značky Carolina Herrera. Flakon i její obsah je vyjádřením pocty hrdinům – tedy těm, kdo žijí svůj život naplno.

Zůstaňte navěky mladý, zůstaňte pokaždé autentický a staňte se díky tomu jedním z hrdinů, pro které vznikla pánská toaletní voda Carolina Herrera 212 Heroes. Tato vůně odhalí vaši rebelskou stránku, i když právě nebudete mít skateboard pod paží. Stačí, když bude na vašem toaletním stolku.

Složení

Úvodní kombinace zázvoru a hrušky s podkresem konopných tónů dokonale vyjadřuje mládí. Po chvíli se dostává do popředí svěží květinově nasládlé geránium spolu s bylinnou šalvějí. Toto spojení se dále vyvíjí, až převládnou finální kožené a dřevité tóny, které vonnou kompozici smyslně uzavírají.

  • Hlava: hruška, konopí, zázvor
  • Srdce: šalvěj, geránium
  • Základ: kůže, pižmo
2106291

Specifické reference

Nový produkt