Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale toaletní voda pro muže 30 ml
  • Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale toaletní voda pro muže 30 ml

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale toaletní voda pro muže 30 ml

2106884
Nový produkt
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Citrusově-dřevitá vůně pro muže uvedena v roce 2013.

Pánská vůně Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale byla vytvořena jako oslava pravé esence muže. Parfém Acqua Essenziale je inspirovaný mužskou přirozeností v kombinaci s vodou jako základním přírodním živlem. Vůně vám přinese nečekaný požitek příjemného osvěžení.

Excelentní pánský parfém Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale zachycuje moderního muže v okamžiku osobní intimity a přirozené svobody. Geometrické tvary flakonu kombinované s čistotou skla a rafinovaným modrým odstínem tekutiny, dokonale vyjadřují podstatu elegance a volnosti. Mohutný kovový uzávěr stříbrné barvy ozdobený černým kaučukem, je cenným doplňkem flakónu.

Složení

Vrchní tóny vůně Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale se otevírají jiskrnými akordy šťavnatých citrusů zabalených do svěžích lístků máty. Srdce odhaluje aromatické esence podmanivého geránia a opojné levandule. Dynamické mořské tóny jsou posléze doplněny svůdným rozmarýnem. Základ vůně je tvořený úchvatným labdanem, exotickým pačuli, drahocenným pižmem a jedinečným vetiverem. Tento osvěžující pánský parfém Salvatore Ferragamo je skvělou volbou pro letní rozpálené dny.

  • Hlava: citron, máta
  • Srdce: mořské tóny, levandule, rozmarýn, geránium
  • Základ: labdanum, vetiver, pižmo, pačuli
2106884

Specifické reference

Nový produkt