Armand Basi Scent of Kiss toaletní voda pro ženy 50 ml
  • Armand Basi Scent of Kiss toaletní voda pro ženy 50 ml

Armand Basi Scent of Kiss toaletní voda pro ženy 50 ml

2108263
Nový produkt
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Jedná se o květinové, ovocné a orientální spojenectví, které složil Oliver Pescheux, který dodává vůni jednoduchou, ale rafinovanou ovocnou vůni.

Co může být svůdnějšího, než krásné rty ozdobené smyslným odstínem? Proto není divu, že i flakón k Scent of Kiss má něco společnéholíbáním a svým tvarem připomíná neodolatelnou rtěnku. Leské válcovité tělo stojí na základně simulující důmyslný otevírací mechanismus rtěnky. Název vůně je proveden v provokativní rudé, stejně jako uzávěr ve tvaru vlastní rtěnky. Na základně se pak skví reliéfně název značky Armand Basi.

Před zrcadlem stojí rudá rtěnka, která na první pohled připomíná jakýkoliv luxusní kosmetický „kousek“. Stačí však rychlý pohled do zrcadla, aby nám odhalila svou skutečnou „tvář“ – uzávěr odlétá a za ním následuje jemná sprška neodolatelně ženské vůně – Scent of Kiss.

Složení

V úvodu se prolínají šťavnaté tóny jablek a hrušek v kombinaci s jahodami a grapefruitem. Srdce kompozice je květinové a točí se kolem květů růží, jasmínu, pomerančového květu a broskvového květu, které se radují radostí a romantickou sladkostí. Základ zesiluje orientální charakter vanilky a santalového dřeva, spolu s cedrovým dřevem a tóny pačuli.

  • Hlava: jahoda, hruška, jablko, grapefruit
  • Srdce: růže, jasmín, pomerančový květ, broskvový květ
  • Základ: vanilka, pačuli, cedr, santalové dřevo
2108263

Specifické reference

Nový produkt