Revlon Charlie Gold Eau de Fraiche toaletní voda pro ženy 100 ml
  • Revlon Charlie Gold Eau de Fraiche toaletní voda pro ženy 100 ml

Revlon Charlie Gold Eau de Fraiche toaletní voda pro ženy 100 ml

2108587
Nový produkt
123 Kč 101,65 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientálně květinová vůně uvedena na trh v roce 1995

Revlon Charlie Gold Eau Fraiche je odlehčená verze oblíbeného parfému Charlie Gold. Jedná se o svěží květinově-orientální kompozici, která je určena pro letní a jarní nošení. Všechny milovnice působivé vůně Charlie Gold se mohou radovat. Svůj oblíbený parfém mohou nosit i v horoucím letním počasí. Charlie Gold Eau Fraiche se zakládá na spojení lahodného ovoce, půvabných květin, smyslného koření a gurmánského požitku.

Jedinečná vůně od značky Revlon vznikla již v roce 1995 a po svém předchůdci zdědila i jednoduchý skleněný flakónek se zlatými motivy a masivním kovovým víčkem. Charilie Gold Eau Fraiche nepatří mezi luxusní a světoznámé vůně věhlasných značek. Nabízí však kvalitu, ženskost a vyvážené aroma, jehož intenzitu a dlouhotrvající výdrž si oblíbily tisíce žen po celém světě. 

Odlehčená kompozice pro jarní a letní měsíce nese název Charlie Gold Eau Fraiche. Nabízí oblíbené aroma původní verze Gold nadlehčené svěžestí lahodného ovoce a nádherou půvabných květin. Ženě, která chce oslavit svou ženskost, šarm a eleganci, padne tato vůně jako ulitá!

 

Složení

Bohaté a výrazné tóny meruňky, švestky a pomeranče odlehčují smyslný mix skořice, santalového dřeva a pižma. Jedinečné a opojné srdce parfému obývá směsice krásných květin, z nichž můžete obdivovat půvab fialky, frézie a exotického jasmínu. K nim se přidává i aroma suchého cedrového dřeva se sladkostí lahodného karamelu a mladistvou příchutí broskve. Na svůdný orientální koktejl v závěru dohlíží smyslně přitažlivá růže, která svou hříšně nasládnou vůní prosytí vaši pokožku na neuvěřitelně dlouhou dobu.

  • Hlava: pomeranč, meruňka, santalové dřevo, švestka, pižmo, skořice
  • Srdce: fialka, frézie, broskev, jasmín, karamel, cedrové dřevo
  • Základ: růže
2108587

Specifické reference

Nový produkt