Abercrombie & Fitch Away Tonight toaletní voda pro muže 100 ml
  • Abercrombie & Fitch Away Tonight toaletní voda pro muže 100 ml

Abercrombie & Fitch Away Tonight toaletní voda pro muže 100 ml

2208439
Nový produkt
1 379 Kč 1 139,67 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2022

Dřevitá vůně s černým pepřem, zachycuje přítomný okamžik a únik od všedních starostí. Společně s přáteli zažijete kouzlo nekončící noci.
 
Vůně je určena mužům, kteří si umí vychutnat přítomný okamžik s přáteli až do noci. Magnetická energie večera, kdy společně unikají od denních starostí pryč – Away. Nejde o to, kam spolu půjdou a co budou dělat, ale o to, že to dělají společně. S vůní Away Tonight pocítíte, že žijete svůj nejlepší život. Právě teď a celou noc.
 
Vůně Abercrombie & Fitch Away Tonight jsou veganské, bezlepkové a neobsahují sulfáty, ftaláty ani jiné látky. Každá obsahuje vysoce kvalitní ingredience, které jsou získávány udržitelným způsobem ve spolupráci s místními obyvateli, pěstiteli, které aktivně prospívají jejich komunitám a živobytí.

Lahvička je inspirovaná přechodem ze dne v noc a evokuje zážitek z noci strávené společně s přáteli. Flakon s vyraženým logem a metalizovaným uzávěrem s rozprašovačem v designu otočného prstence, navazuje na dědictví a řemeslné zpracování značky. Flakon je vyroben z postindustriálního recyklovaného materiálu.

Složení

V úvodu se otevírá jiskřivý bergamot ve spojení s osvěžujícím grapefruitem a pikantním černým pepřem. Zemitá a komplexní směs mechu, mrkve a pelargonie odhaluje srdce vůně. A hřejivé, energické spojení santalového dřeva a pačuli doplňuje krémové cedrové dřevo v základu.

  • Hlava: bergamot, grapefruit, černý pepř
  • Srdce: mech, mrkev, pelargonie
  • Základ: santalové dřevo, pačuli, cedrové dřevo
2208439

Specifické reference

Nový produkt