Lacoste Match Point toaletní voda pro muže 1 ml odstřik
  • Lacoste Match Point toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

Lacoste Match Point toaletní voda pro muže 1 ml odstřik

2208332
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aromatická, dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2020.

Rozhodující okamžik, kdy máte vše ve svých rukou. Jedinečná chvíle, když jde o vše. Všechny intenzivní, vzrušující emoce těchto důležitých momentů v sobě koncentruje toaletní voda pro muže Lacoste Match Point. Její vůně bude vaši každodenní výzvou, abyste se vždy chopili šance a pro výhru ze sebe vydali maximum.

S myšlenkou, že všechno je možné a že život je vlastně krásný sport, vznikla vůně Lacoste Match Point. Současně s ní byl postaven i nový pilíř značky v parfémovém portfoliu Lacoste. Tato vůně nachází souvislosti, které patří současně do sportu i životu mimo něj a interpretuje je skrze svou vonnou kompozici.

Odkaz k tenisu, jakožto neodmyslitelnému aspektu, který se pojí nejen s vůní, ale s celou značkou, rozeznáte hned na první pohled. Dno flakonu je vytvarováno jako otisk dopadu rozhodujícího míčku a víčko zdobí vzor tenisové rakety samotného Reného Lacoste. Bílou etiketu rozděluje čára tenisového kurtu, kde se napínavé utkání odehrává.

Složení

Nejprve se vašich smyslů zmocní energická vůně bazalky, kterou doplňuje hořec. Toto duo zelených tónů evokuje dech důležitý pro váš pohyb směřující k dosažení cíle. Poté pocítíte silu, kterou zde zastupují intenzivní dřevité tony vetiveru a kašmeranu. Ty prostoupí vaše smysly jako příval energie, když se rozhodnete zvítězit.

Složení vůně

  • Hlava: bazalkový olej, růžový pepř
  • Srdce: hořec
  • Základ: vetiver, kašmeran

Upozornění

2208332

Specifické reference

Nový produkt