Hugo Boss Alive toaletní voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, vialka
  • Hugo Boss Alive toaletní voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, vialka

Hugo Boss Alive toaletní voda pro ženy 1,2 ml s rozprašovačem, vialka

2209359
Nový produkt
53 Kč 43,80 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Květinová, dřevitá vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2021

Od teď se už nikdy nezapomenete radovat. Dámská toaletní voda Hugo BOSS Alive vám totiž připomene, že každodenní zdánlivé maličkosti jsou tím nejlepším důvodem, proč se smát. A nosit tuto vůni se stane jednou z těchto drobností. Vždy vám připomene, abyste žila život podle svého.

„Žijte naplno“ – to byla výzva, se kterou přišla parfémovaná voda Hugo BOSS Alive v roce 2020. Rok poté je tu další. Toaletní voda Hugo BOSS Alive v sobě odráží připomínku, abyste se každý den radovala z maličkostí.

Ať už je to oblíbená písnička na cestě do práce, záchvaty smíchu s kamarádkou nebo pocit svěžího vánku na tváři při ranní procházce. Vůně Hugo BOSS Alive se postará, abyste tyto okamžiky vnímala a užívala si je.

Složení

Hned na počátku ucítíte jablko, které se mísí se svěžími tóny mandarinky a citronu. To vše dokresluje akord opojné svěží magnolie. Po chvíli se dostanou do popředí i další omamné květy jako je jasmín a damašská růže. Smyslnost vnáší do vonné kompozice cedrové a santalové dřevo s tóny sladké bylinné šalvěje a mechu.

  • Hlava: jablko, mandarinka, citron, magnólie
  • Srdce: jasmín, damašská růže
  • Základ: cedr, santalové dřevo, šalvěj, mech
2209359

Specifické reference

Nový produkt