Kenzo L Eau Kenzo pour Femme toaletní voda pro ženy 100 ml
  • Kenzo L Eau Kenzo pour Femme toaletní voda pro ženy 100 ml

Kenzo L Eau Kenzo pour Femme toaletní voda pro ženy 100 ml

2210285
Nový produkt
1 009 Kč 833,88 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Ovocná, květinová, vodní vůně uvedena na trh v roce 1996.

Svěžest nikdy nevyjde z módy a méně je někdy více. Důkazem je toaletní voda pro ženy Kenzo L’Eau Kenzo Pour Femme, jež v sobě skrývá jemnou a zároveň neodolatelnou vonnou kompozici, která vám dodá pocit ženskosti a svěžesti. Zavřete oči a představte si lehký vánek na prosluněné pláži, které se dotýkají třpytící se vlny.

Dámská toaletní voda Kenzo L’Eau Kenzo vznikla na počest vody a její nespoutané živelnosti. Na trhu se objevila poprvé roku 1996 a díky své květinově vodní vonné kompozici na ni ženy dodnes nedají dopustit.

Flakon, který na první pohled vzdává hold vodnímu živlu, je tvořen z 15 % recyklovaným sklem. Má také certifikaci FSC® (udělována výrobkům, které vzniky v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření). Krabička je vyrobenaudržitelných zdrojů a je potištěna inkoustem na biologické bázi.

Složení

Toaletní voda pro ženy Kenzo L’Eau Kenzo Pour Femme je hrou květinových tónů, jež si skvěle rozumí s vodními akordy, které jí dodávají jiskřivou svěžest. Vaše smysly potěší svěží máta, yuzu, lotosový květ a lehce štiplavý pepř. Podmanivé bílé pižmo dodává vůni hloubku a hřejivé cedrové dřevo navodí pocity harmonie.

Složení vůně

  • Hlava: máta
  • Srdce: broskev
  • Základ: absolut vanilky, lotos
2210285

Specifické reference

Nový produkt