Kenzo Homme toaletní voda pro muže 60 ml
  • Kenzo Homme toaletní voda pro muže 60 ml

Kenzo Homme toaletní voda pro muže 60 ml

2210315
Nový produkt
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aromatická, vodní, dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2022.

Už od roku 1991 je pánská vůně Kenzo Homme synonymem svěžesti. Jejím autorem je Christian Matthieu. Tato toaletní voda hladí pokožku podobně jako slaný mořský vzduch a evokuje procházku na pobřeží po cestě lemované stromy.

Od roku 2022 se vůně ukrývá ve flakonu v podobě prohnutého bambusu. Zkosený uzávěr připomíná setnutí samurajským mečemkatanou. Víčko flakonu navíc obsahuje o 34 % méně plastu a tělo flakonu obsahuje 15 % recyklovaného skla – i tím chce značka Kenzo přispět ke krásnějšímu světu.

Stále ta stejná pánská toaletní voda Kenzo Homme, která si pro svou nadčasovou, osvěžující vůni získala muže po celém světě, se vám znovu představuje. Tentokrát ve flakonu ještě lépe podtrhujícím charakter vůně. Co víc, materiál, ze kterého byl vyroben, naplňuje myšlenku opětovného napojení se na přírodu. #ReconnectWithNature

Složení

Jako první ucítíte především svěží mořské tóny, které doplňuje muškátový oříšek. Chvíli poté se dostane do popředí dřevitost borovice a cedr. Základní tóny se rozvoní nejpozději a patří santalovému dřevu a sladce hřejivému labdanu.

Složení vůně

  • Hlava: mořské tóny
  • Srdce: borovice, cedr
  • Základ: santalové dřevo, labdanum
2210315

Specifické reference

Nový produkt