Bohemia Gifts Dědečkovi sprchový gel 100 ml + šampon na vlasy 100 ml + toaletní mýdlo 100 g, kosmetická sada
  • Bohemia Gifts Dědečkovi sprchový gel 100 ml + šampon na vlasy 100 ml + toaletní mýdlo 100 g, kosmetická sada

Bohemia Gifts Dědečkovi sprchový gel 100 ml + šampon na vlasy 100 ml + toaletní mýdlo 100 g, kosmetická sada

2107800
Nový produkt
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dárkové balení kosmetiky pro dědečka. Kosmetická dárková sada obsahuje sprchový gel, sprchový šampon a ručně vyráběné tuhé mýdlo pro dědu.

Sprchový gel
Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Šampon na vlasy
Krémový sprchový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Toaletní mýdlo
Jemné kokosové tuhé mýdlo s glycerinem a kvalitním olejem ze semen kokosovníku ořechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Použití

Sprchový gel
Naneste na vlhkou pokožku a opláchněte vodou.

Šampon na vlasy
Naneste na vlhké vlasy a opláchněte vodou.

Složení

Sada obsahuje

  • sprchový gel 100 ml
  • šampon na vlasy 100 ml
  • toaletní mýdlo 100 g
2107800

Specifické reference

Nový produkt